Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járna neki egy új esély? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járna neki egy új esély? Vagy aki képes ilyenre azzal jobb ha vége?

Figyelt kérdés

Több mint 2hónapja vagyunk együtt a barátommal.Ma délután a barátommal folyamatosan veszekedtünk, nagyon rossz volt.Sértő dolgokat mondott, na meg a többiről nem is beszélve.

Szóval az egészet leírom "furcsán"

Én 1es városban lakom van köztünk 2es város ő pedig lakik a 3as városban.

Így hát 2es városon keresztül járunk.

Most mentem először busszal.Mondtam neki hogy este 2es városban felvesz egy ismerősöm és haza visz.Ő erre biztos majd ingyen leszopod érte mi?Így tett, és én csak néztem ki a fejemből persze engem elég könnyen meglehet sérteni, így hát elkapott a sírás.

Aztán oké, nyalizott kicsit még fájt a dolog de kibékültünk.(úgyahogy)

Jövök haza fele, az apukája beszól valamit hogy máskor is lehet így jönni ne csak Peti menjen mindig,Tök xarul esett.

Kimentünk a kapun indultunk a buszhoz, az apja utánunk szól hogy hozzon haza kocsival

mondtuk nem kell barátom mondja hogy de.Erre én csak annyit mondtam hogy nem vagyok rád szorulva,ahogy jöttem haza is tudok menni.DE persze dühös voltam az apjára.

Barátom lemaradt és egyszer csak hátulról jó erősen meghúzta a hajamat.Nagyon fáj nekem.Mondtam neki ne húzgálja.Erre oda csapott egy kicsit nem fájt annyira meg tarkón vágott nem arcon.De bepipultam rá.És fogtam megfogtam a nyakát a körmömmel hogy na engem ne ütögessél.

Ő erre lefektetett az úttestre és elkezdett folytogatni. Nagyon fájt elkezdtem remegni,itt eldöntöttem hogy vége, és egyenesen megutáltam.Kikísért a buszmegállóhoz jött a buszom kérdezte na mivan most, mondtam neki hogy vége.Felszálltam rá.Lekéstem egy buszt és aztán csak félóra múlva jött volna de az nem jött.Közben felhívott az anyukája, és mondta hogy jól kimartam a fiát, meg hogy várja majd a barátom az én hívásomat,mondtam én nem hívom, ő verekedett nem én.Aztán vártam a buszt nem jött, mondják hogy baleset volt és kimaradnak a járművek.Felhívtam egy emberkét az nem tudott értem jönni 2es városba.Felhívom a barátomat mondja oda van gyúrni, 15perc és jön.Jött is egy haverjával.ott is vitáztunk hogy hogy volt stb.

Nem is hozott haza,hanem a sarkon mondta csak odáig az is rosszul esett,hazasétáltam.Aztán rá fél óra múlva jött hogy na béküljünk ki.De mondtam hogy nem tudo, mondta több ilyen nem lesz.De szerintem aki egyszer megteszi az többször is.Volt egy barátom 3évig jártunk és az is ütött meg többször is.Mondtam ezt is barátomnak és most nem tudom miért tette ezt velem,Pedig mondta régen hogy engem soha nem tudna megütni, erre ma bebizonyította.

mit tegyek adjak egy utolsó esélyt?


2010. okt. 11. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki több lehetőséget, azt embereknek szoktak. Az ilyen nem érdemli meg.
2010. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én biztos nem adnék neki,elolvastam amit irtál velem is pont igy történt,csak az exbarátom részeg volt,kért utolso lehetöséget,mert állitolag anyira szeretett,h nem akart elvesziteni,de csak 2-3honapig birtam.elfajultak a dolgok.nem lehetett benne megbizni,nagy nehezen rásztam le magamrol,már több mint egy éve szakitotunk még mindig üzenget,h meglátogat.csak azt akarja elérni a párod,h félj töle.én biztos nem adnék neki,ha mégis nekem ilyen anyos,apos nem kellenne.szerntem felejsd el,te nem érdemelsz ilyet,még te mész utána és megver?hát marha jo pasi lehet,egy utolso csinál ilyet.és nelégy mégegyszer olyan "hülye"(bocsi a megfogalmazásért),h mégegyszer elnézd a pasidnak.
2010. okt. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

szia

(bocsi de most jön a "fájó" igazság..)

Ilyen Fiút messze el kell kerülni.

Egy az amit ő csinált veled :"Erre oda csapott egy kicsit" "elkezdett fojtogatni" az már testi sértésnek minősül..

És ha szeretne téged akkor már szóval se bánt.. nemhogy így..

Én a helyedbe biztos,h nem megkarmolom hanem ököllel orbavágom..(és felhívnám 1 ismerősömet,hogy jöjjön értem mert baj van..).mi az,h kezet emel arra akit elvileg szeret?!

Nem kéne újabb esélyt adnod neki.. kitudja legközelebb mit enged meg magának..

Inkább keress egy kedves normális fiút :)


20/L

2010. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen elmebeteggel nem csak szakítanék, de a rendőrséget is ráhívnám.
2010. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meghúzta a hajad?

Az írásod alapján nem 10 évesnek tűntök... Akkor elfogadható lenne.

"oda csapott egy kicsit" - na itt viszont vége, felejtsd el, semmi férfi nincs benne

2010. okt. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De a fojtogatástól még mindig nem térek magamhoz. Megérdemelte volna, hogy hordágyon küldd el.
2010. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd ott. jobban jársz
2010. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel , ha még látszanak a folytogatás jelei .

De még 1 esélyt adni neki ? Sohase fogom megérteni a nőket , hogy milyen elmebetegségben szenvednek hogy képesek megbocsájtani bármit a "szeretett" palinak . Sajnos nem 1* találkoztam olyan nővel aki a 2.-3.- sokadik ilyen után is megbocsájtott , mert azt mondta a "szerleme" hogy megváltozik és mily' meglepő hogy sose változott meg max 1-2 hétig ...

2010. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Két hónap után veszekedtek? Felejtős az egész. 1-2 hétig szar lesz, de aztán kihevered.
2010. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!