Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25éves srác vagyok és mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves srác vagyok és mióta az eszemet tudom izgat a fenekelös sex, de még soha nem volt alkalmam még ki próbálni sem. Tapasztaltakat kérdeznék van rá esély, hogy lesz valaha is spanking élményem vagy jobb ha le mondok róla? Lányok válaszait várom!

Figyelt kérdés

2010. dec. 25. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csajfüggő. Engem pl. nem zavarna, de biztos van olyan lány, akinek ez már túl sok. Úgyhogy igen, van rá esély.
2010. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyre tobb csajt tesz kivancsiva en 17 voltam mikor ravettek, csak vigyazz rajuk es ha elvezik akkro tobbszor is megteheted..de erezzeka torodest mert ijeszto is egyben...amugy ne feledd a higieniat!!!! es azt se feledd h nem egeszseges..baja lehet a lanynak tole..
2010. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az a fenekelős sex???
2010. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fenekelős, ahol téged fenekelnek? Dominás játékot akarsz? de végül is teljesen mindegy mit szeretnél, a lényeg az hogy ha megvan a csajszi, akivel már tudsz valamit kezdeni annak beszélj a szexuális vágyaidról. Még a legelején, ne titkold el. Sőt kezdhetsz ismerkedés után rögtön a szex témával, mert úgy a legkönnyebb ha előre ki van terítve ez a téma és akkor senkit nem ér csalódás. Én mindig így csináltam, persze a lányoknak könnyebb, és minden partnerem hálás volt azért, hogy nyílt kártyákkal játszottam, mert ő is ezt tehette. Ha írsz privátot adok linket pár nem éppen a hagyományos szokásokat követő laphoz. Csak, ha érdekel.
2011. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De kérdező, te most análra gondolsz, vagy szipla popsi csapkodásra szex közben?
2011. okt. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha szereted hogy seggbe tetoválnak akkor próbáld ki, ajánlom a p.csádba az XXL-es f.szt.
2011. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy dominához?
2011. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert nem kapni akarok hanem adni!
2013. márc. 10. 12:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt benne élményem, de nem volt túlságosan izgalmas. Szóval képzeld el ezt a lengyel csajt kutyapózban magad előtt amikor egyszer csak azt kiáltja "SPANK MY ASS", szpenkeled, erre ő "HARDER! MORE!", ütöd vágod tovább, "HARDER HARDER", és már tényleg teljes erődből csapod a seggét, ami tiszta vörös (hozzá kell tenni, hogy a kutyapóz nem a legideálisabb a maximális ütéserőkifejtésre), amikor azt kérdezi: "miért nem ütsz erősebben? félsz hogy fájdalmat okozol???", mire szégyen gyalázat módra azt kell, hogy válaszold: "nem... nem tudok erősebben!". Szóval ez az én történetem.
2013. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem pl ez jön be, de azért vannak határok, mert már volt hogy lila foltjaim lettek itt-ott és azt kimagyarázni érdekes főleg ha több helyen egyszerre van. De amúgy simán van rá esély, sok lány szereti, ha a férfi uralkodik felette.

19L

2013. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!