Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél az exeddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél az exeddel?

Figyelt kérdés
Mit tennél ha kiderülne, totál biztosan, hogy a Gyakorin van az exed, és van vele elszámolnivalód, és tartozik neked egy minimum bocsánatkéréssel súlyos dolgok miatt. Mit tennél? "Megtáncoltatnád" vagy "hagynád futni"?

2023. jún. 11. 22:11
A kérdező szavazást indított:
Elszámolás
Futni hagynád
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Egy exem se gyakorizik..elítélik teljesen.

Amugy meg ha bármit is akarok tőlük en simán kicsinálom bármelyiket az életben nem kell ehhez nekem net.

2023. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Fogalmam sincs gyakorizik-e bárki az exeim közül. Ha igen, akkor is mi van? Semmi. Noname oldal, teljesen felesleges ezzel foglalkozni. Amúgy meg ha van elszámolni valód vele, azt illik személyesen megbeszélni. Ha már nem vagytok beszélő viszonyban, akkor nem is volt olyan lényeges. Ha annyira táncoltatni akarsz, akkor meg legyen arcon személyesen. Vidd el táncolni szószerint :D és beszéljétek meg felnőtt módján, aztán zárjátok le békében azt, ami volt. Nem kell állatként viselkedni. Túl rövid az élet.
2023. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Itt biztos nincs egyik exem sem, ez 100%. Elszámolnivalónk nincsen, meg ha lenne, akkor sem itt adnék neki hangot, hanem személyesen v. közösségi oldalon.
2023. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Itt van az egyik exem. Sokat nem lehet azzal tenni, hogy beteges hazudozo...
2023. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy egyik sem jutott el odáig emberileg, hogy magatol rájöjjön arra, milyen idiotan viselkedett. Az ilyen emberekkel nem lehet mit csinálni. Persze, mindegyiktol jól esne egy bocsánat keres, de ha maguktól nem képesek erre, akkor nem is várom el tőlük.
2023. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ex azt jelenti hogy lezártam, elengedtem, megbocsátottam, nem érdekel mi van vele.

Minek áldoznék akár egy csepp energiát rá. A haraggal meg bosszúvággyal csak magadnak ártasz.

2023. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem kell a fölösleges bonyodalom.
2023. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noren1989 ***** válasza:
96%

Nem egy exem van itt, mindet eleresztettem.


Éljék az életüket, engem meg hagyjanak ki belőle.


Thx.

2023. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%

Az ex azért ex, mert már semmilyen módon nem szerepel a jelenben, sem a jövőben.

Csak a nők képesek ilyenen agyalni, akit a nyomorék volt pasijuk kihasznált, megalázott, bántalmazott, kihasznált ha ilyeneken gondolkodol, akkor még nem felejtetted őt még el, nem vagy túl rajta.

2023. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, lezártam.
2023. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!