Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetnél az exeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetnél az exeddel sajnálatból?

Figyelt kérdés
Veszekedtunk és exem azt mondta sajnalatbol beszél velem. Mert h mondtam h milyen szomorú voltam mikor pár hónapja vége lett. De baratnoje van akit kihasznál. Nem egy szavas válaszokat ír és sokszor o kötött belém azért amiért szétmentünk, felhozza szinte mindig a témát. Feltekenykedik és lesi mindennap az oldalam és azz kamuzta h havi 1x néz ra(biztos forrásból tudom h az a havi 1 az napi 1 néha 2). Teny h én hazudtam neki anno de nagyon megbántam. És o szinte rogton összejött massal.Egyik nap aztmondta h nagy nehezen de elhiszi, másik nap meg nekiállt velem veszekedni és bekezdeseket irt majd a végén kozolte h mas jobban erdekli mint en.
2021. márc. 6. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direkt kicsit "szurkálódik" mert bántja a dolog hogy szakítottatok. Gondolom te hagytad ott őt. Vagy valami rosszul sült el a szakitás körül.
2021. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerettem valakit nem tudok összejönni rögtön mással. Nem irogatok az exemnek, főleg nem kötözködök. Viszont ha csak az egómat bántja a dolog, akkor simán.
2021. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem is tudnék, mert le van tiltva :'D
2021. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is jönnék össze mással, ha még nem lennék túl az exen.
2021. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miert 3 hónap után kezd el szurkalodni? Egyébként én hazudtam neki valami durva dolgot és nem tudta feldolgozni, én szerettem volna újrakezdeni de o meg nem bírta feldolgozni. Akkor viszont azt nem ertem miert nem engedett el 3 hónap után főleg úgy h van valakije? A másik h nekem nem beszél sosem az unjoncrol amikor mondtam h sok boldogságot annyit mondott h Koszonom és akárhányszor felhoztam a csajt sosem irt róla semmit és terelte a szót. Ha sértene az egojat akkor miert foglalkozna ennyit vele? És miert “stalkol”? Valamint 1,5 hete annyit kitettem oldalamra h egy idézet alá ami arról szólt h én csalódott vagyok és nem merek írni neki h “mar sosem fogsz írni ugye?” És nem sokkal később rám irt egy sablon témával. De rám irt. A semmibol
2021. márc. 6. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet nincs is valojában senkije.
2021. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De van neki... de lehet csak használja nem?
2021. márc. 6. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Kevés ember van, akivel nem sajnálatból beszélek. Exemmel is beszélnék így. De nálatok másról van szó, obviously.
2021. márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor kamu h sajnalatbol beszél velem?
2021. márc. 7. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!