Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy nincs sok sikeres, jó pasi a 25-30 éves korosztályban? Vagy én járok rossz helyeken?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 10. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hogy legyen sikeres valaki 25-30 évesen, önerőből?
2023. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

1.es vagyok, ez még lemaradt:

Vagy mit értünk azon, hogy sikeres? Milliomos? Vagy mennyire sikeres?

2023. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs bizony. A korosztály többsége csak várja a sült galambot, egy kis részük az, aki tesz is érte valamit.
2023. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi idősen még ifjú titánnak számítanak, akik egyáltalán törekvőek és utána kezd beérni a munkájuk gyümölcse, 40 év körül lesz látványosabb.
2023. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de UGYANITT tudja valaki, hogy hol és hogyan lehet jogász/joghallgató csávókkal ismerkedni? Múltkor épp az ÁJK épülete előtt sétáltam el, és szemezgettem néhány kegyetlenül vonzó joghallgatóval. Nagyon ritkán találkoztam eddig velük.
2023. ápr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Vagy rossz helyen jarsz kerdező, vagy torz mércéid vannak a sikerről. Huszonéves vagyok, normális/jó átlag külsejű, igényes, sportoló férfi, sikeres (lekopogom) egyéni vállalkozással, egyetemen és képzéseken oktatok, a tudásanyagaim is több ezer embert értek már el. Persze, tarthatnék feljebb is, de reálisan szerintem elértem azt, ami az én koromban egészségesen, óriási szerencse és milliomos családi háttér nélkül elérhető. Abban a körben ahol mozgok pedig rengeteg hasonló férfi van, huszonévesen már akár saját céggel. (És persze nők is.) Viszont ennek megvan az ára, főleg a rengeteg munka és belegondolva ezekben a körökben leginkább vállalkozókkal találkozom mert gyakran nagyon más mentalitás és életstílus jelenik meg náluk, mint alkalmazottaknál. Ha pedig a siker nálad a tipikus instaluxust jelenti, vagyis drága kocsi, modell külső, 0-24 luxusnyarálások, szeretném jelezni, hogy ez fake, a legtöbb általam ismert valóban sikeres ember egy kellemes, de mértéktartó életet él és inkább komfortosan akarja érezni magát, mintsem hogy külsőségekre gyúrjon.
2023. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Jó pasik vannak azért.. a sikeres meg ugy erzem reszedrol burkoltan penzest jelent.. hányok!
2023. ápr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Pont annyi van , mint siker lány.
2023. ápr. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Tudod, mi férfiak nem tehetjük meg, hogy összeállunk egy gazdag nővel, aki mindent a valagunk alá tol.
2023. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sikeres=pénzes, ugye?

A válasz: de igen, vannak vonzó ÉS pénzes pasik is.

Ők vagy havonta váltogatják a csajokat, vagy összejönnek egy olyannal, akinek magas szintű a külseje ÉS a személyisége is.

Sok nő pedig nem üti meg ezt a mércét, ezért marad az epekedés.


Mostmár boldog vagy, Troll Úr?

2023. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!