Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt másfél évig egy szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt másfél évig egy szexkapcsolatom most a fiú összejött egy csajjal de még mindig szeretné folytatni?

Figyelt kérdés
Nekem meg ez nem fér bele meg a másik csajt is ismerem ráadásul. Meg amúgy se látom értelmét. Szerintetek?
2023. jún. 14. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintünk mi? Mi a kérdés? Ha folytatod az ilyen gerinctelen hímribizlivel, az már a te szégyened.
2023. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Eddig ha belefert hogy csak szexre vesz ezután mégis mi bajod akkor hirtelen. Ha van nője ha nincs ürítesre használ csak. Ezen nem változtatott ugy néz ki egy bnő se.
2023. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
2, inkább egymást használták ürítésre, ez a lényege a szex kapcsolatnak.
2023. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nem zavarná a bnő, ha oda vissza lenne.

Sok nő csak alárendeli magát egy pasinak hátha kao egy kis figyelmet törődést vagy egyéb.remenyt esélyt osszejönni es igy tovabb.

Leginkabb a szexkaocsi csak pasiknak szól csak szexrol. A nők másért adják.

2023. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
2. Tudod, más egy szingli csávóval szexpajtiskodni meg más olyannal, akinek mellette kapcsolata van. Ha ezt magyarázni kell, neked komoly gondok vannak a fejedben.
2023. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy örülök hogy lett kapcsolata de meglepett ezzel hogy azt hitte folytassuk tovább mintha mi sem történt volna. A szex miatt sajnálom de örökké úgy se mehetett volna ez.
2023. jún. 14. 12:14
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
6. Gerinctelen dolog részéről, a csaja előtt meg nyilván titkolja. Ez csak úgy működhetne (jól), ha mindkét csaj tud róla és ők is benne vannak. Ilyet nem igazán ismerek, nincs kizárva, de elég valószínűtlen. Ha nem akarsz titkolózásban élni, ne menj bele.
2023. jún. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7. Mármint a másik csaj is* tud róla és ő is* benne van (elírtam:D)
2023. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értettem mit írsz. :D De a másik csaj biztos nem tudna róla. Még előlem is el akarta titkolni őt. :D
2023. jún. 14. 12:23
 10/13 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz? Az a szex ugyanúgy jó volt nekem is. Ezt most úgy írtad mintha ez csak a fiúról szólt volna. :D
2023. jún. 14. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!