Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok, összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, összejöttem egy 41 éves nővel szexkapcsolatra, de kicsit labilis mentálisan, tegnap bejelentette, hogy teherbe esett, nem akarja elvetetni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem szedte a fogamzásgátlót egy ideje és amikor óvszert is használtunk ki voltak lyukasztva, nem akarja elvetetni, be akar hálózni, nem akarom se a gyereket, hogy megszülessen, mert ne húzzon le vele, nem is szeretném, meg ezt a trágya nőt is akarom, hogy eltúnjön az életemből. Screenshotjaim vannak róla mikor vallomást tesz ezekről, tudom magam mentesíteni magam ezekkel a gyerektartás alól, ha feljelentem és ezeket bemutatom a bíróságon, mint bizonyíték?
2022. okt. 23. 12:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Törvényi kötelezettség a gyerektartást fizetni. Ha nem fizeted, akár büntető eljárás alá is vonhatnak és ha így sem fizetsz, végrehajtást is kérhetnek ellened (ergo a fizetésedből fogják vonni a gyerektartás összegét+ a végrehajtási eljárás díját).


Egy ilyen nő miatt ne kerülj végrehajtás vagy büntetőeljárás alá, fizesd rendesen a gyerektartás összegét, de mindent papírozz le ügyvéd vagy ha úgy alakul bíróság által, mert még kitalálja a nő, hogy nem fizeted...

2022. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Na, én ezért nem lépek félre, ezért nincs szeretőm, meg fiatalabb koromban ezért nem mentem bele szexkapcsolatba! Egyik jó ismerősömet millióktól szabadították meg, mert a tudta nélkül felvette a nő az akcióit, majd megzsarolta. Volt buknivalója, így inkább fizetett. Egy régi havernak meg azért volt gyereke 23 évesen, mert egy nő eljátszotta vele azt, amit veled.
2022. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen esetben le lehet lemondani a gyerekről?
2022. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudod mentesíteni magad.
2022. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezt buktad a gyerektartást akkor is fizetned kell, remélem megérte.
2022. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Kilyukasztott óvszer?


Ő lyugatta ki? Beismerte? Ha igen, akkor én a helyedben fizetnék és eltűnnék az életéből, sőt, talán elperelném a gyereket is, anyuka mentális állapotára hivatkozva. Fizessen ő gyerektartás;)

2022. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha valóban terhes és témyleg tiéd a gyerek, akkor nincs se lemondás, sem pedig mentesség, perkálsz az elkövetkező cca. 20 évben, ha a nő bíróságra viszi az igényt.


Nincs olyan törvényi tényállás sem, hogy orvul felcsináltatás, szóval feljelenteni sem tudod.

Ha ez igaz, akkor kb. annyi kibúvó van, hogy elköltözöl az országból olyan helyre, ahonnan nem tud perbe hívni.

2022. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy tudom, hogy le lehet mondani a gyerekről.

Kérdezz meg azért egy ügyvédet, ő majd mindent elmond.

2022. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

"Screenshotjaim vannak róla mikor vallomást tesz ezekről, t"


Semmire nem mész vele. Letagdhatja, hogy komolyan mondta, csak viccelt. Eskü alatt kell csak igazat vallani. A screenshotod nem "vallomás".


Viszont kérj genetikai vizsgálatot, hogy valóban tiéd-e a gyerek, nem csak a te nyakadba akarja varrni. Lehet, csak azért mondta a gumis sztorit, hogy ne legyen métséged, hogy tied a gyerek, pedig lehet, hogy nem is a tied.

A helyedben még azt megpróbálnám, hogy megírod neki, hogy oké, de genetikai vizsgálatot fogsz kérni, hogy valóban tied-e a gyerek.

2022. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, nem lehet lemondani a gyerekről apaként, a jogaidról mondhatsz le(látogatás, döntési jog), de a kötelezettségeid(fizetés), az megmarad. Ha más örökbefogadja, akkor lehet, egyébként nem.
2022. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!