Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek meglepődnének a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek meglepődnének a mennyiségen ha fény derülne a munkahelyi flörtökre, összeborulásokra?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenki tisztában van vele. Főleg manapság.
2023. jún. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig meglepődöm, mikor a csajok elpletykálnak egy újabb digidugit..nemigen veszem észre.N
2023. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan nem akadok ki semmin.
2023. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki dobozban él az biztos. Eddig én sem gondoltam volna, de eddig nagyon naiv voltam
2023. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 7-en dolgozunk együtt és mind nők vagyunk, így igen. Eléggé meglepődnék. 😃
2023. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor meglepő, ha kiderül. :)
2023. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen még meglepődtem ezeken. Most, 40 környékén már nem lep meg. Gáznak és elkeserítőnek tartom, mármint nem azt a részét, hogy kapcsolatok alakulnak ki, hanem azt, hogy ezek nagy része házas, vagy kapcsolatban levő ember, aki miután kiudvarolta magát a munkahelyén, otthon képes azt hazudni a "párjának", hogy neki aztán ő a mindene. Ez szerintem azért eléggé gusztustalan, de maga a tény már nem lep meg, hogy sok ilyen van. Inkább elgondolkoztató, és elszomorító, hogy mennyi totálisan működésképtelen kapcsolat van, és mennyi töketlen ember.
2023. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!