Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak azok a kezdeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek voltak azok a kezdeti vagy tartósabb problémák, melyekre az összeköltözés után derült fény? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2022. márc. 13. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdett baromi igénytelen lenni. Heti 1-2 zuhany/fogmosás. Előtte mindig tisztán, és ápoltan jelent meg. Amikor ezt szóvá tettem, jött a hárítás. Vártam 1 hetet, és szakítottam. Nincs szükségem egy ilyen igénytelen emberre.
2022. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jézusom 1-es, de gáz az exed részéről, szerinted mi okozhatta az eligénytelenedést?
2022. márc. 13. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első hét után vettem észre h mindent én csinálok férfiként, főzés, mosás, takaritás, meló, tényleg mindent. Ő meg belebujt az instába. Többször szóvátettem h nem erről volt szó, illetve korábban mindig segitett, a költözést is ő erőltette, aztán kiraktam.
2022. márc. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a házimunka aránytalan felosztása volt a kezdeti gond, de megbeszéltük, hogy mindketten dolgozunk, így itthon is mindketten vegyük ki a részünket a tennivalókból. Pl. amikor párom dolgozik, de én itthon vagyok, akkor én főzök, takarítok, boltba megyek, amikor pedig én megyek dolgozni, akkor ő csinálja meg, amit éppen kell.

Másik probléma a rendetlenség volt, zoknik, pólók ideiglenesen a földre kerültek...ezt még nem tudtuk teljesen megszüntetni. Néha összeszedem a párom után, máskor pedig rászólok, hogy vigye ki a szennyesbe.

De mindent meg lehet beszélni, és ezek még nem szakítóokok. 😀

2022. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Többször "megpróbálta" felgyújtani a házat.


Elküldtem.

2022. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 azt hogy? :D
2022. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Kandallót begyújtja, nyitvahagyja. Kiszáradt adventi koszorú meggyújtva, aztán elindul munkába. Először szóltam, másodszor demonstráltam egy ágon, hogy úgy ég, mint a csillagszóró, ha láng éri. Harmadszor feltöltöttem a gyertyák mélyedéseit vízzel, tőle meg elbúcsúztam.
2022. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Mindig tudtam, hogy nem egy igényes fajta. De a külsejére azért mindig adott, aztán gondolom, elkényelmesesett. Már ott voltam, nem kellett 'szépelegnie'. Nekem meg nem kell egy igénytelen, büdös pasi.

2022. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az, hogy ő nagyon halogatós. Most pl hetek óta rossz a zuhany, de nem hív hozzá szerelőt, pedig már ezerszer kértem. Először az volt, hogy majd ő szétszedi, megnézi. Mikor pár nap után szóvá tettem, akkor kitalálta, hogy ő mégsem ért hozzá, inkább kihív valakit. És azóta is hívja. Én ha mondom, hogy nézek én valakit, akkor nem-nem, azt majd ő tudja, hogy kit kell hívni. De nem hívja. Halálba idegesít vele. (Lehet amúgy használni a zuhanyzót, csak kényelmetlen így, de nem az van, hogy hetek óta nem fürdünk.)

Nem oldjuk meg sehogy, én pár naponta nyaggatom, ő meg hárít. Egyszer majd sikerül tényleg kihivnia. Ennél nagyobb bajunk ne legyen, csak tényleg ez már nem az első hasonló eset, hogy valamit ő akar elintézni, nekem nem hagyja, viszont ő meg nem csinálja.

2022. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!