Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint kiderült a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint kiderült a párom a kapcsolatunk elején másokat is fűzött rajtam kívül, és hazudott nekem. De erre most derült fény másfél év múlva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kiderült hogy ezt tette, soha semmi nem keserített meg ennyire mint ez és mondhatni a bizalmamat elvesztettem és sok mindent megkérdőjelezek azóta. Ő azt mondta hogy igen ezt tette igen olyan volt amilyen de megváltozott és utálja a régi önmagát. Mi arra biztosíték, hogy tényleg megváltozott és hogy most már nem fog olyanokat tenni, amiket tett és nem ver át.
2021. máj. 17. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

kevés az olyan ember akik 1 vs 1 viszonyban ismerkedik.


Kérés, hogy az ismerkedési fázisba mi fér bele. Megisznak egy kávét és beszélgetnek? Az oké.. nem vagytok együtt hivatalosan, azt csinál amit akar.


Csók is volt vagy szex? Az már nem az ismerkedési szakaszhoz tartozik, miközben más nőnek is udvarol párhozamosan.

2021. máj. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De honnan tudhatom hogy nem fog megcsalni vagy más nőre csurgatni a nyálát a jövőben?
2021. máj. 17. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire az elején? Most már majdnem mindenki egyszerre többel ismerkedik chaten és jellemző a párhuzamos randizás is. Ezzel nincs is baj, ha amint komolyodik a helyzet, leáll vele. Tehát, ha így tett, az normális, ha már csókolóztatok, szex, stb. akkor bajos.
2021. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 onnan hogy megismered. Kutyából nem lesz szalonna. ha nem bízol benne, akkor kár is folytatni az ismerkedést.
2021. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az elején volt ez, azóta nem, és jó a kapcsolatotok, én nem rugóznék ezen. Főleg, ha nem úgy kezdtetek randizni, hogy régóta ismeritek egymást, és már szerelmes volt beléd.

Én párom is próbált másokkal ismerkedni kapcsolatunk elején, de ennek már lassan 6 éve. Nem is beszél azokkal a nőkkel, és nem is érti magát. Plusz, van annyi önkritikám, hogy tudom, én se voltam teljesen 100as,mielőtt megismerkedtünk, bár nem ilyen téren. Ha nem tud már azonosulni a régi döntéseivel, viselkedésével, akkor az szerintem biztos jele a változásnak, fejlődésnek. A kapcsolatunk pedig harmónikus, boldog. Ő pont ugyanúgy kidobhatna olyan hibáimért, amiket a múltban követtem el, vagy helyzetekért, amiket nem jól kezeltem. Pedig megtanultam a leckét, így igazából indokolatlan lenne.

Neked kell tudnod, mennyire veszed ezt megbocsáthatatlannak, és megéri-e megszakítani vele emiatt a kapcsolatot. Nem biztos, hogy rossz döntés, de az sem, hogy jó.

2021. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!