Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megütne a barátod és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megütne a barátod és éreznéd hogy megbánta! Adnál egy új esélyt? Tegnap este már leírtam a történetemet. Ha kéritek belinkelem.

Figyelt kérdés
Nem tudom mitévő legyek, egyik felem szereti a másik gyűlöli, az eszem azt suttogja hagyjam el, a szívem pedig még adna egy esélyt.
2010. okt. 12. 09:14
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs olyan eset amikor megbocsájtható ha megütöd a szeretted , de a nők már sokszor bebizonyították , hogy ők másképp gondolják .

A ti bajotok ha megbocsájtotok ...

24/f

2010. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%

ha egyszer megettete megteszi mégegyszer és mégegyszer és mégegyszer.Nem bocsátanék meg neki.


én egyszer kaptam egy könyököst,de tényleg véletlen volt szex közben a sötétben nem láttuk egymást,de jobban fájt neki mint nekem pedig tényleg nem tehetett rola szegénykém.az ilyen nem nagy gond de amikor tudattal adja az nem megbocsájthato.

22/L

2010. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
89%

Több nőm volt életemben, elváltam, újranősültem, fiatal koromban zenész voltam rajongtak a csajok utánam lehetőleg egyet sem hagytam ki. Sokukkal össze is vesztem, de SOHA nem volt szükség arra hogy megüssem. Én nem nézném el. Ma csak egy pof pár év múlva meg agyonver. Áááá, ez nem neked való.


Az a feled pedig amely ennek ellenére is szereti talán akkor sado-mazochista.

2010. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%

A nők ezen addig szoktak agyalni, ameddig meg nem győzik magukat, hogy tulajdonképpen ők voltak a hibásak.

Hagyd ott, nagyon aljas dolog az ilyen.

2010. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 komasa ***** válasza:
100%
Ez megbocsájthatatlan, ha egyszer előfordult, máskor is elő fog fordulni. Sokan azt hiszik, hogy többet soha, véletlen volt... Ez a te döntésed, én kirúgnám! 23/F vagyok, és bizony volt már olyan, hogy a párom annyira kihozott a sodromból, hogy majdnem megütöttem, de uralkodtam magamon és inkább beleb*sztam egyet a szekrényajtóba. A kezem három napig fájt, de a szívem sokkal tovább fájt volna.
2010. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

hát...köszönöm a válaszokat.Persze sokra nem jutottam.

Az a baj hogy nagyon nagyon szeretem, és nem tudom még ezek után is, persze van bennem gyűlölet is.Nem tudom mivan velem.Szadamozó biztosan nem vagyok.:)

2010. okt. 12. 09:35
 7/46 anonim ***** válasza:

szerintem minden azon múlik hoyg miért ütött meg.

én mint nő mondom azt, hogy bizonyos nagyon extrém esetekben egy kis pofon belefér, mert tudunk nagyon hisztisek és elviselhetetlenek lenni. persze az esetnek nagyon,nagyon extrémnek kell lennie.

úgy alapvetően ha kicsit sem érzed hogy jogos lett volna akkor pedig bizony a krv nyjt, és hajtsd el a p*csába.

2010. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Útolsó belinkeltem neked, hisz nem tudod az előzményt.



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. okt. 12. 09:43
 9/46 anonim ***** válasza:
95%

Ezek után, te még gondolkodsz rajta, hogy kaphat-e esélyt... Vagy mazochista vagy, vagy csak szimplán...


Az a férfi, aki megüt egy nőt, nem ember...

28F

2010. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Én meg válaszoltam oda is , de látom hogy te már meghoztad a (rossz) döntésedet .

Legalábbis én még nem találkoztam olyan pasival aki megváltozott , pedig volt pár barát nőm akik ilyen helyzetben voltak/vannak .

2010. okt. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!