Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tovább? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Mit tegyek? Leírom a történetemet, olvassátok el légyszi.

Figyelt kérdés

Pár éve, 15 évesen teljesen belezúgtam egy akkor 25 éves pasiba, aki nagy nőcsábász volt... 17 évem koromra ő is megszeretett nagy nehezen, sokat szenvedtem miatta.

Az első hét után csináltam egy nagy hülyeséget, megcsaltam (azelőtt ő is ezt csinálta, tehát ez van, sajnos...).

2 évet jártunk, nagyon-nagyon sokat veszekedtünk.

Rengeteget, komolyan!

Azon, ha megláttuk a fiút, akivel voltam, ha megláttuk a számtalan lányt, akikkel ő régebben lefeküdt blabla...

Kell menjek egyetemre másik városba (több száz km), ez is nagy probléma volt.

Nem bízott bennem, megmondta, hogy soha nem is fog.

Mindig mondogatta, hogy én majd úgyis összejövök más pasikkal, vége lesz a miénknek.

Egy hétig szakítottunk, összevesztünk valamin.

Egy délelőttre kibékültünk. Akkor rákérdezett, hogy én vagy 2 srác (akiket régebbről ismertem) jelölte be a másikat egy közösségi oldalon, míg külön voltunk.

Mondom ők, mert tudtam, hogy nagyon összevesznénk...pedig én jelöltem a srácokat.

Valahogy megnézte, hogy nem mondtam igazat...(habár ha együtt vagyunk, még akkor is normális ha bejelölök ismerősöket...nem??)...

Ezen nagyon összevesztünk, 3 hete szakítottunk.

Az elején ő írogatott csöpögős üzeneteket lányoknak, mindenki képe alá, hívta "körre"...ilyesmi.

Engemet mindennek összehordott, olyan sms-eket írt, hogy ki nem írhatnám ide, mert letiltanának.

Hogy ilyen meg olyan r.banc vagyok, ezt meg azt utálta bennem stb., pedig míg együtt voltunk, annyira szeretett elméletileg, annyi mindent megtett értem...

Már láttam is másik lánnyal, utána megkeresett és elmesélte, hogy egy újjal sem ért hozza, meg sem puszilta, csak bosszantani akart.

Én is megismertem egy fiúval, már AZ is megtörtént köztünk, együtt járunk 2 hete és úgy tűnik nagyon oda van értem.

Tegnap egy szórakozóhelyen voltunk, egyszer csak megláttam a volt barátomat, nézett...aztán egy lánnyal volt, csókolgatta meg minden...

Kicsit furán érzem most magam, pedig eddig minden oké volt, nem hiányzott és nem éreztem késztetést, hogy írjak neki. Azt mondják, mióta szakítottunk minden este részeg...

Nincs értelme újra vele lenni, vagy ilyesmi, igaz???

Nincs értelme...


Adjatok tanácsot...hogyan viselkedjek ezután?

Ja és megmondtam az exem, hogy örökké szeretni fog, csak hívjam, ha hiányzik, még ha az évek múlva is lesz, és ő jön...


2010. júl. 17. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

áh... ugye te is érzed, hogy amit ti ketten csináltok, az nem egy párkapcsolat? ez örökös rivalizálás, számonkérés, régi emlékek felhánytorgatása, bosszúállás... szánalmas.

inkább próbálj meg boldog lenni az új barátoddal, a régit pedig kerüld el jó messzire. amúgy meg ha látja h már nem érdekel téged, és boldog vagy a jelenlegivel, akkor nem fogja több "bosszantásnak" értelmét látni.

2010. júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazad van!


Csak tudod az emlékek...meg az, hogy úgy szeretett és most talán szenved miattam...iszik, minden nap részeg...

Ez nagyon nehéz...

2010. júl. 17. 16:39
 3/23 anonim ***** válasza:
A saját életeddel törődj,ne az övével.Azt hiszed azóta szende szűz lett?Kizárt..Hagyd békén,majd elmúlnak az érzések.
2010. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mindig részeg...Ne foglalkozz vele!

Legyél boldog, a saját életeddel foglalkozz, ne az övével(aki így viselkedett veled, más lányokat nyal fal stb...)

A mostani barátoddal legyetek boldogok:))

2010. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Eléggé ostoba és gyenge egy párkapcsolat volt....De én már párkapcsolatnak se nevezném.


Ne foglalkozz vele...mert megin csak veszekedni fogtok!

2010. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nincs értelme tovább.
2010. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hétvégén láttam egy másik lánnyal, úgy nyalta-falta, hogy azt ki sem lehet mondani...totál részeg volt, persze...

Felvette a csajt a legjobb barátai közé egy közösségi portálon, minden velem kapcsolatost letörült...

Most nagyon sz.r...

2010. júl. 19. 10:49
 8/23 anonim ***** válasza:

én örömtáncot lejtenék a helyedben, hogy megszabadultam tőle.

L/17

2010. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Komolyan??


Ma végig bőgtem....

2010. júl. 19. 17:44
 10/23 anonim ***** válasza:

de hát sz*r volt vele, te nő!!!! (:

L/17

2010. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!