Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok a történetemet?...

Elolvasnátok a történetemet? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

Nem túl hosszú, inkább csak egy short story. Örülnék, ha leírnátok róla a véleményeteket, sokat segítene. Ha valakinek van ideje, akkor kritika is érdekelne.

Köszönöm:]


2011. júl. 31. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Sablonos dumák, tipikus 12 éveseknek való love story. Sorry...
2011. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz.Egyszer el lehet olvasni.
2011. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Unalmas. A tőmondatoktól pedig a falra mászom. Már az elején untam az egészet.
2011. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is egész jó.
2011. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia, nekem van időm:))

Nem rossz! Tényleg! Az eleje egy kicsit nehézkesen indul, tényleg tőmondatokkal kezdődik, de aztán mintha egyre inkább belejönnél. Jó, hogy nem mondasz semmi konkrétat, neveket, életkort, mindig csak úgy említed, hogy Ő. Igaz, van aki ezt nem szereti, de szerintem oké. Értelmes írásnak tartom, de a nagyon depressziós történetek rizikósak, mert nagyon le tudja húzni az ember hangulatát.

Nekem tetszik, ne kedvetlenedj el, írj tovább, mert ügyes vagy!

Én is írok;)

Puszi:))

2011. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van benne pár helyesírási hiba, de ahogy előttem fogalmaztak; egyszer el lehet olvasni. Az elején, a sötétben botorkálóst át lehetne valami érzelmesebbé írni, mert nekem az jött le belőle: "Egy átlagos uncsi munkanapból hazaérve végre bejutok a lakásba, belebújok a mamuszomba és fáradtan dőlök az ágyra". Pedig ez nem illene ide.

Amúgy nem olyan rossz. De mi lenne belőle? Novella, vagy valamilyen regény bevezetője? Csak mert furcsa, hogy egy short sztorynak blogot csináltál máris. :)

2011. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat:]

A helyesírási hibákat majd kijavítom. Hát, tudom, hogy nem a legvidámabb történet, de bennem volt és ki kellett írnom, az a baj, hogy sok írásba kezdtem már bele, de keveset fejeztem be, ennél viszont sikerült, szerencsére:D

Azért csináltam blogot, hogy valahová fel tudjam tenni, mert ugye meg akartam kérdezni mások véleményét, de más ötlet sajnos nem jutott az eszembe, csak a blog.

A tőmondtatok, hát, én szeretem őket, de látom másoknak nem tetszik annyira, szóval majd próbálok javítani rajta.

Szóval köszi:]

Ja, és persze még várok válaszokat, ha valakinek van kedve írni:D

2011. júl. 31. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a történet!Ügyes vagy és szerintem ne hagyd abba!
2011. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!