Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mért van ez? Bennem van a hiba, de hogy oldjam meg? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy exem. Akivel kb 10 éve voltam. Azóta van párom 8 éve. Na a lényeg h az exem mindig vissza tér az életembe.. A párommal ez miatt szakítottunk is, mert rám írt én vissza írtam. Semmi olyat nem beszéltünk ami erre okot adott volna. Mondjuk ez a kapcsolat elején volt. Azóta is együtt vagyunk.

A lényeg az ex.. Mindig felbukkan. Ha valami olyan baja van én vagyok akit elővesz... Persze én bolond segíttem, támogatom. Mert mért ne? Ja azért mert nagyon szerettem... De ez a múlt. Már csak úgy tekintek rá akit mai napig szeretek, de úgy mint pl egy testvért.. De mégis mindig segítteni akarok neki ahol csak tudok. És mi a viszonzás? Le...sz... a fejemet... Amint jóra fordul a dolog én levagyok kaksizva.. Csak azért nekem ez kurta szar.. De így is támogatom.. Mit csináljak? Introveltál vagyok szóval ja.. Nem tudom, h változzak meg? Hogyan legyek képes elutasítani... És itt jöhetnek a kommentek, h párkapcsolatban ilyen dolgokat mért teszek.. stb...(am csak beszélek vele. semmi nem történik. ja de.. egyszer azt mondta h szeret.) De engem az érdekel, h saját magammal mit kezdejek?? Hogy tegyem helyre magam?? Teljesen kikészítt ez a szitu...


2023. jún. 15. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez valami kicsit komolyabbnak tűnik, mint amit itt gyakorin meg tudunk oldani.

Kérj inkább szakmai segítséget, mert megérné vele foglalkozni (pszichológus). Magadat láthatóan nem tudod helyretenni.

Milyen kötődés az, ahol 10 év után nem vagy túl az exeden, és (ha jól értem) folyamatosan hagyod hogy kihasználjon, tönkretegye a kapcsolataidat?

2023. jún. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, az introvertáltságnak ehhez semmi köze.

Másodszor, keress fel egy szakembert, mert nálad durván nagy gondok vannak fejben.

2023. jún. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is vannak exeim akikkel néha összállunk beszélni vagy egyutt jatszanak abgyerekek is életen át végigkísernek mégsincs bennem olyan soha hogy letojnának. En is eltűnök akár hónapokra évekre is ők is, mindenkinek van élete is aztán ott folytatjuk ahol abbahagytuk. Még nyuggerként is egyutt fogung bridzsezni
2023. jún. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az exed tipikus parazita. Biztos, hogy nem te vagy az egyetlen az exei közül, akit alkalomadtán megkeres és kihasznál. Mikor mire és kire van szüksége. Azt a kis érzelmi húrt mindig megpengeti, mert tudja, hogy azzal levesz a lábadról, hogy ha kell, legközelebb is kihasználjon. Ez csak szöveg, rutin.


Ennyi.

Ezen változtass.

2023. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne tartsd az exxel a kapcsolatot és kész. Ennyit kéne tenni.
2023. jún. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz nemet mondani az exednek, akkor nyilvánvalóan még kötődsz hozzá érzelmileg. Ez érthetően zavarja a jelenlegi párod. Ha nem tudsz ezen túllépni egyedül, akkor kérj segítséget, ahogy itt is írták. Én sem nézném ezt el.
2023. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. igen már gondolkodtam h dokihoz kellene forduljak. csak hát úgy gondoltam h teljessen normális a helyzetem. de ezek szerint nagyon nem.. megpróbálom elengedni őt. ha nem megy keresek fel egy szakembert.
2023. jún. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!