Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van hiba, amit nem vagyok képes felismerni, vagy neki kéne elgondolkodni? (hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább, muszáj már a körzvéleményt kérdeznem erről a dologról.

Szóval, lett egy lehetőségem kb 1 éve, hogy zenekai tag lehetek. Azt csinálhatom amire egész kisgyerek korom óta vágyok, és az elején borzasztóan élveztem is. De kicsit korábban összejöttem egy fiúval, életem szerelmével. Aki miután meséltem, hogy az exeim mindig beleszólak a dolgaimba, nem szólt semmit ahhoz, hogy elkezdem ezt az egészet.

Belátom, hogy az elején túlságosan beleéltem magam az egész színpadosdiba, mert mindigis ez volt a vágyam, viszont nagyot hibáztam, hogy ez miatt hagyagoltam a páromat. Miután szóvá tette igyekeztem a viselkedésemen változtatni. Aztán következett egy 4 napos turné ahová mentünk a zenekarral, és annyira lázasan készültem rá, hogy túl sokszor meséltem el a páromnak is, meg mindenkinek. Az a turné után megváltozott minden. Egyre jobban gyűlöli amit csinálok, é egyre inkább követeli, hogy fejezzem be, különben nem maradunk együtt. Ősztől folyamatossá váltak a veszekedések, annyira, hogy karácsonykor rokonoknál felhívott telefonon, hogy válasszak, vagy ő vagy a zenekar. Amióta ekkora gond van belőle, abszolút nem beszélek itthon semmi zenés dologról, mindent félretette, csak h ne érezze magát háttérben sehogysem. De rögeszméjévé vált, hogy vagy ő vagy a zenélés. Mindent megpróbáltam már, hogy ne akarja, hogy válasszak, de ha éppen jól elvagyunk pár hétig, akkor is egyszercsak kipattan a fejéből, hogy a szüleim miért engednek el "idegenekkel" koncertre, neki meg miért kellett kivivni a bizalmat.

Másrészt meg szerinte kihasználnak azért, mert nem vagyunk egy nagy zenekar, tehát nem is kapunk a fellépésekért sok pénzt, az viszont elmegy benzinre, tehát szerinte ingyen munkás vagyok azért, mert ingyen megyek koncertezni..

Régen imádtam velük lenni, zenélni, utazni, mostmeg már flusztrál a tudat, hogy bármikor elhagyhat a barátom, mert 3 havonta talán 1x találkozok velük. Ráadásul album készül..

Én vagyok a hibás mert nem hagyom ott az egészet, hogy aztán a tök szürke hétköznapjaimba térjek vissza, ahol senki nem értékeli a tehetségem csak az anyukám az emlékeiben?

Adjatok valami tanácsot, hogy mit csináljak, mert nem bírom már.. teljesen kikészülök néha... És nem szeretném otthagyni egyiküket sem... viszont lassan már rámfér így egy pszichiátriai kezelés..

L/19


2013. máj. 9. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szakítanék, mert ez a rögeszme szerintem már nem fog változni. Te ilyen vagy neked az egyik feled a zene, a koncertek stb.. ezt is szeretnie kell és el kell fogadnia. Nem várhatja el hogy lemondj valami olyanról ami számodra fontos, gondolom te sem kérsz tőle ilyet. Biztos féltékeny, de ha igazán szeret téged akkor támogat és nem gától a céljaid elérésében.

Másrészt fiatal vagy és bár gonoszul hangzik de még ahhoz túl fiatal hogy elköteleződj valaki olyan mellett aki ennyire sakkban tart. Ha nem tudta fél év alatt túltenni magát ezen akkor sosem fogja. L/24

2013. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy abbahagyd a zenélést :)


Illedelmesen közöld , hogy válaszút esetén ,


nem sok esélye lenne....


Inkább kérd , hogy támogasson :)

2013. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy támogasson, és mondtam neki, hogy ahelyett, hogy féltékenykedik azokra akik nézőként néznek engem a színpadon, inkább legyen büszke, hogy az ő barátnője vagyok. De nem érdekelte ez sosem.

Én annyira kértem meg az elején, hogy ne drogozzon. Szerintem ez nem nagy kérés, és főleg nem hasonlítható az ő kéréséhez.

2013. máj. 9. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

micsoda?! 19 évesen miért kell leragadni egy ilyen barom mellett? választanod kell, renben akkor add ki az útját. keressen magához való szürke egeret, aki semmit se ér(t) el az életben. ennek a fickónak nyilván kisebbségérzete van melletted, és irigy rád amiért sikeres vagy és azt csinálod amit szeretsz. ezért próbálja megkeseríteni az életed, hogy mégse legyen neked annyira jó. társ az ilyen? úgy lapátra tenném az első adandó alkalommal ahogy van. mert ezen változtatni nem lehet. ha feladnád a zenekart, akkor is mindig "több lennél" nála, és ő visszahúzna amikor csak tud, ahelyett hogy támogatna.

meg nehogy már én könyörögjek neki, hogy legyen rám büszke! amikor én vagyok valaki, ő meg valószínűleg egy unalmas kis senki. ilyen fiatalon mégis mi tart mellette? már most egy rakás sz@r a kapcsolat, meddig akarsz vele maradni?

2013. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!