Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt valakinek "intern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valakinek "internetes kapcsolata"?

Figyelt kérdés

Internetes kapcsolat alatt azt értem, hogy van két ember, elkezd beszélgetni neten, de nem találkoznak egyéb okok miatt (távolság..stb) és egy idő után elkezdenek érezni valamit egymás iránt.


Nos, egy hasonló helyzetben vagyok most egy 17 éves lánnyal. Fél éve beszélgetünk, de sajnos nagyon messze lakunk egymástól. Azt tudom, hogy ő érez irántam valamit és ezt el is mondta nekem, de akkor én még nem éreztem semmit. Most hogy eltelt pár hónap, egyre közelebb kerülünk egymáshoz minden nap beszélünk most már én is érzéséket táplálok az irányába. Beszéltünk már a találkozásról, de sajnos nem tudom most megoldani. Majd csak 1-2 év múlva. Szerintetek mondjam el neki az érzéseimet? Mennyire nehéz az ilyet fentartani?


2023. jún. 15. 10:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Kb. mintha lenne egy képzeletbeli barátod.
2023. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem valódi érzelem. Elképzeltek egy embert,és ebbe az álomképbe szerettek bele. Kb, mintha egy színészbe vagy énekesbe szeretnél bele. Ilyenkor szokott a találkozó nagy pofára esés lenni, mert a másiknak köze nincs ahhoz, amit beleképzelegtél.

Amúgy miért nem tudtok találkozni? Hol laksz, Ausztráliában? Vagy ő lakik ilyen messze?

2023. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

1,2 év múlva? Tessék? Már rég talizni kellett volna, hogyha éreztek egymás iránt valamit. De mondjuk még baráti kapcsolat esetén is.


Egyébként se te se ő nem szerelmes a másikba, csak azért éreztek valamit, mert magányosak vagytok, mert sokat cseteltek és a kialakított képbe a másikról, egy illúzió miatt. Nem ismeritek egymást igazából, nem láttátok egymást szemtől szemben, hogy valódi érzéseket tápláljatok egymás iránt, ez csak amolyan bebeszélés, vagy a kialakított szerelembe való beleesés. Az, hogy 1,2 év múlva taliznál csak is arra utal.

Ha szerelmes lennél tényleg már együtt lennétek, mint egy pár és azon lennétek, hogy minél többet talizzatok, akár közelebb mennél hozzá lakni, vagy összeköltözésen gondolkodnál. Ő még csak-csak érthető, mert 17 éves tini, de te nem, mert gondolom minimum 20 éves vagy már. Azt ajánlom, hogy ne húzd az idejét, ne vedd hülyére, búcsúzz el tőle örökre és ismerkedj korban hozzávaló lányokkal főleg offline.

2023. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen, 15-16 évesen a MSN messenger korában. Kb pont ennyit érnek az ilyen "kapcsololatok" és tini agyi szinten is kell lenni hozzá, hogy komolyan vegye valaki.

A 17 éves lány nemsokára fel fog nőni annyira, hogy ne szórakozzon online éveken át találkozás nélkül, szóval annyira ne éld bele magad.

2023. jún. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én nem is azt mondtam hogy szerelmes vagyok belé...viszont nem is közömbös számomra. Az a baj itt a GYK nagy részei szerintem befásult 40-50 körüliek.


Akkor a "HER" című filmre mit mondanátok?

2023. jún. 15. 10:37
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te hány éves vagy?
2023. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Mit hasonlítgatod a filmet a te életedhez?


Azért kezdtél el érezni valamit, mert hizeleg, hogy ő már érez, de olyan hosszú időn belül tervezés a talira azt sugallja, hogy nem hamisak az érzéseid! Ehhez nem kell filmet nézni, se pszichológiát tanulni, ezt józan paraszt észel kibogozod.

Tudod ugye, hogyha csak barátnak tartod, akkor is találkozhatnátok? De te még azt se érzed, akkor miről beszélünk? Légvárakat építgetsz a semmibe semminek kb.

2023. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
(*-nem)
2023. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

40-es vagyok, de nem érzem magam befásultnak. Te viszont úgy csinálsz, mint egy tini.

Én a férjemet neten ismertem meg, első nap telefon, harmadnap randi.


Volt korábban olyan, akivel sokáig chateltem csak, mert valamiért nem akart, nem mert találkozni és tényleg bele lehet ebbe bonyolódni, de ezek nem valódi érzelmek.

2023. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Kora 30as vagyok, messze nem befásult. Akárhogy is próbálod manipulálni a helyzetet, a te gondolkodásod éretlen és elég beteges.
2023. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!