Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt valakinek "intern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valakinek "internetes kapcsolata"?

Figyelt kérdés

Internetes kapcsolat alatt azt értem, hogy van két ember, elkezd beszélgetni neten, de nem találkoznak egyéb okok miatt (távolság..stb) és egy idő után elkezdenek érezni valamit egymás iránt.


Nos, egy hasonló helyzetben vagyok most egy 17 éves lánnyal. Fél éve beszélgetünk, de sajnos nagyon messze lakunk egymástól. Azt tudom, hogy ő érez irántam valamit és ezt el is mondta nekem, de akkor én még nem éreztem semmit. Most hogy eltelt pár hónap, egyre közelebb kerülünk egymáshoz minden nap beszélünk most már én is érzéséket táplálok az irányába. Beszéltünk már a találkozásról, de sajnos nem tudom most megoldani. Majd csak 1-2 év múlva. Szerintetek mondjam el neki az érzéseimet? Mennyire nehéz az ilyet fentartani?


2023. jún. 15. 10:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Na de arra még mindig nem sikerült válaszolnod, miért ilyen nehéz egy sima találkozót összehozni
2023. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Munka miatt, és sajnos később is ilyen lenne. Egy darabig. Ha találkoznánk utána megint nem tudnánk fél évig. Igazából máshogy én nem is tudok párkapcsolatba lépni senkivel. Modell vagyok és az életem egyfolytában menés jövés.
2023. jún. 15. 13:52
 23/29 anonim ***** válasza:
54%
14-15 éves koromban még nekem is szórakoztató volt ez, aztán felnőttem és igazi kapcsolatra vágytam
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Modell vagy és modellek mellett nincsen párkapcsolatod, szexkapcsolatod? Mi a francot akarsz te 17 éves lánytól?
2023. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
Ez nekem is fura. Hogyhogy nem élőben ismerkedsz. Vagy mire kell neked egy 17 éves lány?
2023. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Volt ,de aztán rendes kapcsolat lett belőle.
2023. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez tényleg kezd egyre furább lenni
2023. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem hazudik, troll kérdés, vagy jó pár évvel idősebb és fiatal lányokra van rágerjedve folyamat.
2023. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván nem 17 éves a kérdező. AZt nem árulta el, hogy hány éves. De amúgy én egy ilyen kapcsolatnak semmi értelmét nem látom. Csak saját magukat szívatnák vele, hiszen egy folyamatos várakozásban, vágyakozásban élnének. Az eléggé kicsinálja az embereket és úgyis megcsaláshoz, elhagyáshoz vezet. Úgy nem lehet kapcsolatban lenni, hogy évente egyszer találkozunk.
2023. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!