Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Jelenleg hány ilyen férfi van az életetekben?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a legtöbb nő, éljen párkapcsolatban, vagy sem, fel tud sorolni legalább néhány olyan férfit az ismerősei köréből, akinek kb. csak füttyentenie kellene és máris ugrana a jelenlegi párja helyére.


Gondolni kell itt ilyen kedveskedő, mindig segítőkész férfibarátokra, akiknél gyanús, hogy tetszel nekik, vagy flörtölő kollégákra, akik valószínűleg legalább szexre kaphatóak. Az utcán fütyülő és bámuló férfiakat nyilván nem kell számolni.


Hány ilyen férfi van az életetekben?


2023. jún. 15. 15:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes mert az ismerősi körömben több párt is ismerek akik "haverok" / "barátok" voltak mielőtt összejöttek, azaz ismerték már egymást régebbről. Fura hogy a ti világotokban ez nem létezik, csakis vadidegennek tudtok kapcsolatot elképzelni :)
2023. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
56%

21, nem érted a lényeget, pedig pl 20as jól leírta.

Ha egy szingli nő és egy szingli férfi találkozik, simán előfordul, hogy előbb barátkoznak és utána kapcsolat lesz belőle.

Ha viszont valamelyik fél nem szingli azt mondja, hogy a másik a barátja, de aztán mikor szingli lesz összejön vele, akkor valójában nem volt a barátja, max nem volt lehetősége kapcsolatb akerülni vele. És ez nemtől független.

2023. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
A másik érdekes dolog, hogy más kérdéseknél azt írjátok hogy társaságba "emberek" közé kell járni és akkor lehet hogy társra talál az ember. Azaz azonnal el kell dönteni egy baráti társaságban egy új emberről hogy mit akarok tőle? Vagy ha csak simán beszélgetünk félreérti és örökre friendzone? Nem kicsit fekete-fehér ez?
2023. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
22 értem, és ez miért kizáró ok? Ha eltelik x év akkor miért nem érezhet egy idő után többet egy barát iránt ha pl már kiheverte a szakítást és többet találkoznak ,még jobban megismerik egymást. (Konkrét példa, nem kell bizonygatni hogy nincs ilyen :) )
2023. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a vicces abban amit írtok, hogy sok kérdés van itt ahol mindketten házasságban vannak és titkon mégis egymásra vágynak, az szerintem sokkal rosszabb mint a fenti eset mégis mindenki háborog :D
2023. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

23, te még azt sem érted amit írunk ezek szerint.


24ben szerpelő ember biztos, hgoy barát volt, nem pedig csak a társaságból egy haver?

Lehet a "barát" szó értelmezésén megy el a dolog és te minden random havert barátnak tekintesz.

2023. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ti kötözködtök, nálam az a barát akivel legalább heti szinten találkozom és beszélek vele. De akkor nálatok ezek szerint lehetetlen az az eset amikor egy barátból lesz a párod, úgy hogy előtte is kapcsolatban voltál. Nem arra gondolok hogy szakítás után 1 héttel már az előtte még csak "barátoddal" összejössz. Egyébként nektek ezek szerint meg se fordul a fejetekben, HA mégis vége lenne a mostani kapcsolatotoknak akkor kb kik jöhetnének szóba, akiket ismertek? Tudom nem mert kapcsolatban vagytok, ahol minden tökéletes, sosem lesz vége, ha igen akkor is egy vadidegennel fogtok ismerkedni :) Lehet lepontozni.
2023. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27, remélem holnap már azzal fogsz jönni, hogy minden nő vadidegennel ismerkedik stb....

De egyszerűen végletekben gondolkodsz, így azért kva nehéz lesz bármit is megértened.

Természetesen megesik az, hogy barátból lesz párkapcsolat, de egy épp meglévő párkapcsolat esetén a nők (egészséges önbizalommal rendelkező része) egyszerűen leépíti azon férfiakat akiken azt látják, hogy közelednének. Hogy miért? Mert nincs szükségük sem egoboostra, sem pedig olyanra, aki potenciálisan bezavarhat a meglévő párkapcsolatba.

Egy ilyen lépítés után pedig bizony nemnagoyn maradnak olyan férfiak, akik potencálisan párkapcsolatra alkalmasak.


De persze vannak olyanok, akik kb talomban tartanak pár embert. Ebből a szempontból amúgy a férfiakat sem kell félteni. Ez jellemzően egoboostra van, emberünk vagy nem hisz önmagában, vagy nem hisz a párkapcsolatában. Tudatosan, vagy tudat alatt amolyan B tervnek tartja maga körül a másikat, a kapcsolat gyengébb periódusaiban ettől az embertől kapja meg a kedves szavakat amiket a párkapcoslatban várna az ember. Ez viszont romboló hatással lehet a kapcsolatra magára is. és az egészséges önbizalmú emberek pont emiatt szabadulnak meg az ilyenektől és pont emiatt nem marad ilyen ember körülöttük akkor, ha szakítottak.

2023. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Értem, nem írtam hogy közelednének, tehát tegyük fel nem építi le őket a nő és nem "egoboost"-nak tartja talonban a férfi barátot, csak mint barát ott van. Később amikor szingli lesz a nő és úgy alakul hogy mégis összejönnek.


Több ilyet is láttam ismerősi körömben, persze néha ment a fikázás hogy "házi nyulra nem lövünk", "ezt nem kellett volna". Szerintem jól tették mert boldogok. Aki nyiltan közeledik a kapcsolatban lévő nőhöz az más kérdés.

2023. jún. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#2 Ennyire siralmas a felhozatal a férfiak számára ahol te laksz, vagy csak te vagy az egyetlen viszonylag normális nő a városban?
2023. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!