Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő nők! Jelenleg hány ilyen férfi van az életetekben?

Figyelt kérdés

Azt mondják, a legtöbb nő, éljen párkapcsolatban, vagy sem, fel tud sorolni legalább néhány olyan férfit az ismerősei köréből, akinek kb. csak füttyentenie kellene és máris ugrana a jelenlegi párja helyére.


Gondolni kell itt ilyen kedveskedő, mindig segítőkész férfibarátokra, akiknél gyanús, hogy tetszel nekik, vagy flörtölő kollégákra, akik valószínűleg legalább szexre kaphatóak. Az utcán fütyülő és bámuló férfiakat nyilván nem kell számolni.


Hány ilyen férfi van az életetekben?


2023. jún. 15. 15:15
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5-6
7-8
9-10
10-nél több
35 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom. Remélem, egy sem.
2023. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%

Van egy csomó ember, aki kapva kapna az alkalmon, de azokat nem nevezem barátnak. A barát nem áll lesben a lepattanóra, mert nem kezel opciónak.


Másrészt meg attól, hogy valaki összejönne velem, én nem akarok tőle semmit. Nagyon sok férfi van az ismeretségi körömben, aki vinne minimum egy estére, de inkább komoly kapcsolatra, ha lenne rá lehetősége, de egy olyan férfivel sem tartom a kapcsolatot a párom mellett, akivel, ha a párom kikerülne a képből, összejönnék idővel.



Ha újra szingli lennék, új embereket akarnék megismerni célirányosan a saját igényeimnek megfelelően, amiknek nem felel meg a páromon kívül senki, aki közel áll hozzánk.

2023. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Nincs ilyen ismerősöm. Bár mondjuk én kövér vagyok.
2023. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%
NEm tartom nyilván, hogy ki csorgatja rám a nyálát titokban.
2023. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

"ugrana a jelenlegi párja helyére"


Hát ez az, hogy csak ugrana. Ha hagynám - és ez nem azon múlik, hogy szingli vagyok-e. A többségre még a kutyáimat sem bíznám, nemhogy magam. Esélytelen, hogy velük kezdjek valaha.

2023. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
Fogalmam sincsen, és egyáltalán nem is érdekel. Aki ilyen, az nálam nem számít emberi lénynek se.
2023. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
Kettőről biztosan tudom, mert megmondták. Rajtuk kívül mindig van egy-egy, de azokat nem számolom.
2023. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

#7: "Kettőről biztosan tudom, mert megmondták."


Az ilyenek nálam az ismerősök közül is azonnal repülnének, az hótziher.

2023. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom a 8-ashoz. Aki a kapcsolatom nem tiszteli, az engem sem tisztel. Foglalt embernek nem mondunk ilyeneket.
2023. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Tudtommal 0. Aki nem tiszteli a kapcsolatom azzal megszakítom a kapcsolatot, volt 1 ilyen pasi a múltban.
2023. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!