Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nezett ram annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nezett ram annyira csunyan? Csak ra neztem 3mp-re de nagyon rossz erzes volt.

Figyelt kérdés

Jott velem szemben egy fiu, ra neztem 3mp-re, o is ram nezett es annyira csunyan nezett ram hogy szo szerint rossz erzes tort ram. Bekepzelten es gonoszan nezett. Nem tudom még most sem eldonteni, hogy vajon azert nezett e igy, mert tetszettem neki csak bekepzelt volt, vagy csak szimplan ilyen kedve volt. Ha valakinek nem tetszem, azt egybol eszreveszem, es ez nem ugy tunt ebben az esetben.

Szerinted?


2023. jún. 15. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Tetszettem csak bekepzelt a stilusa
Nem tetszettem
13 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Egybekent en is szoktam ezt csinalni, de en ezt pont azokkal akik tetszenek.
2023. jún. 15. 18:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy tőled teljesen független volt a nézés. (gondja van, rossz hírt kapott, vki felcseszte az agyát...)
2023. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

többször találkozol vele?

majd legközelebb nézd megint :D

2023. jún. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Bekepzelten es gonoszan nezett"

Valószínűleg beképzelt és gonosz ember. Ennek semmi köze hozzád. Akitől rossz érzésed támad, azt a legjobb elkerülni.

2023. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Romák szoktak csúnyán reagálni a 3 másodperces "bámulásra" is, csak ők nem gonosz nézéssel, hanem "Mitnéző!" kiáltással és pár trágár/obszcén kifejezéssel.
2023. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Nálatok a putri telepew varos reszeteken lehet.
2023. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.


A romák mindenhol ilyenek, nehéz lehet ezt megítélni a zsinagógából.

2023. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Tévedsz , bar tudom 20 bol fel sem tunik ha nem elme bajos.
2023. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!