Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél több nőt akarok megdugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több nőt akarok megdugni, lehet hogy párat meg is bántok. Én ettől szar ember vagyok?

Figyelt kérdés
Élvezni akarom a fiatal éveimet. Míg működik a farkam. 27 éves vagyok és mindenki mondja, hogy felelőtlen vagyok meg hogy "meg fogsz sérülni", "nem tanulsz a hibáidból" ami igaz és tényleg volt olyan ami odáig fajult, hogy én sérültem elég durván. DE LESZAROM. Túl rövid az élet. Jöhet bárki, vékony, duci, alacsony, magas, 17 éves, 35 éves...
2023. jún. 15. 19:41
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%
Úgy 25-30 év múlva térjünk már rá vissza, ha addig még kilátsz a depidből, meg a többi hozadékodból amit a jelenlegi életed fog okozni.
2023. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
95%

Addig nem probléma míg azok a nők tudják, hogy csak szexet akarsz, VISZONT ha te megjátszod magad,átvered őket az arra utal, hogy bizony rossz &sz@r ember vagy!

Ha sérültél is attól még nem kell más nőket a te exe(i)d miatt kihasználni, hülyére venni! Inkább menj el pszichológushoz, aki helyrerak!

2023. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Az emberek bután szeretik azt hinni, hogy van karma és hasonló baromságok, de nincs. Akiknek irigyelt élete van, azoknak tényleg az van, akik pedig szerencsétlennek tűnnek, azok tényleg azok. Az emberek szeretnek hinni az idióta mesékben, mert túl sötét nekik a valódi világ, ahol te tényleg megdugsz rengeteg nőt és semmi baj nem ér később, még sok lúzer lemarad mindenről, de majd később biztos "kárpótlódnak" és jobb életük lesz.


Persze vannak hátulütői, de ezeket egyénileg kell megtanulni kezelni, csak ez az ostoba világkép nem igaz, hogy rád biztos "visszaüt" ez egyszer és azért, mert most "rosszul" bánsz a nőkkel. Az emberek képtelenek racionálisan gondolkodni.

2023. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
96%

És ezt most határoztad el, vagy már egy évtizede csinálod?

Csak mert a "fiatal vagyok" után meglepődtem, hogy az jött, hgoy 27 vagy:D Persze, a 27 is fiatal, de ez a fajta Carpe Diem szemlélet inkább 17-22 éves kor környékén jellemző.

2023. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt akarod, akkor csináld ezt, csak ne verd át a nőket.

Ha nekik szintén elég veled a szex(kapcsolat), akkor semmi kivetnivaló nincs a dologban.

2023. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy szar ember, inkább csak egyszerű. Ez meg önmagában nem bűn...
2023. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha elore szolsz neki hogy csak szexkapcsolatot/alkalmit keresel, akkor ugy nem leszel rossz ember. Aztan tole fugg hogy benne van-e.

De ha kamuzol, atvered, akkor igen, rossz ember leszel, korbe is fognak pletykalni

2023. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbeszéled a partnereddel, hogy nálad ez a helyzet, jelenleg erre vágysz és ő ezt elfogadja, akkor minden rendben! Egészségetekre!

Ha viszont szerelmet hazudsz, meg udvarolsz, aztán lelépsz, miután megkaptad, amit akartál, akkor igen, szar ember vagy, mert játszol más ember érzéseivel.

2023. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
91%
ösztönlény vagy, nem sz@r ember. Kb mint egy nyúl.. annak is csak az számít, hogy egyen, igyon, sz@rjon, dugjon, aludjon.
2023. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nincs semmi baj azzal se, ha átveri őket. Minden nőnek az az elvárása hogy lehazudd a csillagos eget az égről meg feleségül vegyed.

Marginális százalék az akinek elég ha bemondod h csak szex és ebbe belemegy.

Amíg ilyen irreális elvárások vannak addig ne csodálkozzanak h lépten nyomon palira vannak véve. Férfiaknak fontos a szex, főleg fiatalon. Nyomjad csak, ne legyen lelkiismeret furdalásod. Előadják a nagy halált aztán másnap már mással írogatnak. Nem halt bele még egyik sem h megdugták.

2023. jún. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!