Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél több nőt akarok megdugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több nőt akarok megdugni, lehet hogy párat meg is bántok. Én ettől szar ember vagyok?

Figyelt kérdés
Élvezni akarom a fiatal éveimet. Míg működik a farkam. 27 éves vagyok és mindenki mondja, hogy felelőtlen vagyok meg hogy "meg fogsz sérülni", "nem tanulsz a hibáidból" ami igaz és tényleg volt olyan ami odáig fajult, hogy én sérültem elég durván. DE LESZAROM. Túl rövid az élet. Jöhet bárki, vékony, duci, alacsony, magas, 17 éves, 35 éves...
2023. jún. 15. 19:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
38%
20, Miért érzem h van valami személyes sértettség benned? Sajnálom ha átvertek, de ideje lenne túl lépni rajta. 🙂
2023. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

21.


Nem kicsit tévednek a megérzéseid. Mentségedre szóljon, hogy nem ez az első eset. (És nem is az utolsó)

2023. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
32%
22 Köszönöm, de általában nagyon is jók a megérzéseim. Ha nem így lenne nem álmodoznál ilyen butaságokról.
2023. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
68%

23.


Erről "álmodozni"...? Miről beszélsz te?


Ez a beszélgetés szórakoztat.

2023. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
23%
24, Figyelj ismerem a száva jociékat. Országos gengszterek. Egy szavamba kerül és elkenik a szádat. 😂😂 Szóval figyelj mit mondasz és nézz a hátad mögé. 😂😂😆
2023. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

25.


Nem erősséged a gondolkodás, igaz-e? Számodra elégséges ha egyszerre tudsz járni és beszélni, de nem ártana egy kicsit agyad kombinációs képességeit is kiaknázni.

2023. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
32%
26 Na kész. Ez volt az utolsó mondatod. Keresd az ásót mert eltemetünk a száváékkal. 😂
2023. jún. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

27.


Köszönöm az esti megnevettetést :)

2023. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
2%

Hú... Annyira vicces, hogy amikor arról volt szó, sorban írták a nők, hogy hát egy nő annyi férfival szexel, amennyivel csak akar, neki ehhez joga van és nincs ezzel semmi gond.

Most, hogy egy férfi csinálja ezt, hirtelen sérülni fog és jujj, de gonosz! :D


Amúgy jól teszed. Amint láthatod, itt sem ér a legtöbb nő 10 forintnál sem többet. Egyszerűen manapság rettentően ritka a megbízható nő, akire érdemes éveket szánni. Akit meg vihetsz és bedől neked, az meg úgysem az értelmes kategória, szóval nem kár érte...

Hajrá, te csinálod jól! :D

2023. jún. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
25%
28 Na mivan? Hirtelen nem hiszel a maffiában? Pedig már elindultunk.
2023. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!