Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél több nőt akarok megdugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél több nőt akarok megdugni, lehet hogy párat meg is bántok. Én ettől szar ember vagyok?

Figyelt kérdés
Élvezni akarom a fiatal éveimet. Míg működik a farkam. 27 éves vagyok és mindenki mondja, hogy felelőtlen vagyok meg hogy "meg fogsz sérülni", "nem tanulsz a hibáidból" ami igaz és tényleg volt olyan ami odáig fajult, hogy én sérültem elég durván. DE LESZAROM. Túl rövid az élet. Jöhet bárki, vékony, duci, alacsony, magas, 17 éves, 35 éves...
2023. jún. 15. 19:41
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

30.


Ez így random nem működik egy anonim oldalon.


Én értelemszerűen olyan példákra gondoltam a korábbi hozzászólásaimban, amikor a két fél ismeri egymást, legalábbis erre enged következtetni, hogy lefeküdtek egymással. Onnantól viszont már "utol lehet érni" azt, aki tudatosan megalázta a nőt.

2023. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
78%
#3 szerintem te összekevered a sikeres, boldog férfit a hímringyó pasival. Mitől lenne a kérdezőnek irigyelt élete? Nekem (nőként) inkább pont, hogy egy lúzernek tűnik, aki csak balfaszkodik a nőkkel, aztán a gyakorira jár rinyálni. Incel szemmel lehet ez sikernek számít, normál felnőtt ember szemével ez csak szánalmas.
2023. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
31 Te ne nézzél le. Tudom hol laksz. Damjanics utca 74. Skájvolker Lajos.
2023. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
76%

33.


Ajvé córesz! Ezer árbóc és Vitorla, ki árulta ezt el neked? yiiiikes.

2023. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Na elég ebből a kínai szó pingpongbol xd
2023. jún. 15. 22:02
 36/45 anonim ***** válasza:
63%
Ettől igénytelen ember vagy.
2023. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
23%
A mai világban már hótmindegy.
2023. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
14%
#32: Számotokra mindenki lúzer, aki nem istenít titeket. A válaszaitokból inkább a sértettség és a frusztráció árad. A kérdezőből nem.
2023. jún. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
94%

#38 igen a boldog, elégedett emberekre jellemző, hogy a gyakorin nyavalyognak. Ja, mégsem.


Az istenítésről meg annyit, hogy megint ellentmondásba keveredtél saját magaddal. Mindig azt hangoztatjátok, hogy a nők csak azt a pasit veszik emberszámba, aki megtapossa őket. Akkor hogy is van ez?


A kérdező egy lúzer, aki tudja magáról, hogy egy lúzer. Nem fogom tudni bebizonyítani neki azt, hogy mégse az.

2023. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
95%
Hát, mondjuk úgy hogy inkább ösztönlény vagy.
2023. jún. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!