Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol? Lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Tobbszor hallottam mar azt hogy “amilyen kapcsolata van egy lanynak az edesapjaval olyan lesz a kapcsolata kesobb a ferfiakkal” mit gondoltok errol? Vagy tapasztaltatok mar ezt? Nekem edesapammal olyan inkabb semmilyennek mondanam a kapcsolatom,tehat igen,egy hazba lakunk egyutt elunk de nulla a kommunikacio,soha nincs ott ha kell,egyszer nem hallottam tole az hogy buszke lenne ram,alig beszelunk,amikor megy el munkaba akkor be nez a szobamba hogy elmentem es kesz,es ugy erzem hogy ez bennem megmaradt hogy nem megy a kommunikacio semmilyen kapcsolatban meg a barati kapcsolatokban sem.Szoval mit gondoltok ti errol? Lehet benne valami hogy “amilyen kapcsolata van egy lanynak az edesapjaval olyan lesz a kapcsolata kesobb a ferfiakkal” dologban?

17/L



2023. jún. 16. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Van benne igazság és vigyázz mert apakomplexusos vagy, 50 éves középkorú férfi is kihasználása, ha olyan, mint a sicc, mehetnel szakemberhez.
2023. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,barmikor kapok egy keves ferfi figyelmet az nem is azt mondom hogy jol esett mert nem mindig de azert felkaptam a fejem mindig ra,mert tenyleg egy hazba lakunk edesapammal meg igen van amikor egy-ket heten egyszer kimegyek beszelunk ket szot es akkor kedves velem,de akkor meg masnap meg kikerget szo szerint a vilagbol,most it itthon van es kint a nappaliban en a szobamba de egy szot nem valtunk sot amikor itthon van ha nem muszaj ki se megyek a szobambol csak mozsdoba es vissza,konkretan alig hagyom el a szobam ilyenkor nem azert mert felek tole vagy hasonlo mert nincs amiert mert soha nem utott hozzam akarhogy veszekedtunk inkabb a falba utott,csak siman tudom hogy itthon van es nem megyek inkabb ki meg en se tudom miert.Szoval mindig ugymond meglep hogyha ferfi figyelmet kapok ami semmi nagykepusegbol de megkaphatnek amikor szeretnek a kulsom miatt,de megis valahogy nem megy a kapcsolat letesites nekem,mindig olyan emberbe szeretek bele akibe lehet eppen nem kene most jelenleg is egy passziv agressziv fiuba szerettem bele aki ugymond tulajdonitani akar engem tehat hogy nem vagyunk egyutt megis ugymond az ove vagyok es barmikor olyan dolgot csinalok ami neki nem tetszik azzal probal ugymond “buntetni” hogy nem vesz figyelembe,ugy csinal mintha nem is leteznek,nem nez ram,nem keres es megis tudom hogy elrontottam de nem tudok semmit se tenni,es ugy erzem hogy ez is picit kapcsolhato edesapamhoz.Bocsanat egy kicsit hosszu lett csak nagyon belemerultem a meselesbe hogy mi is a helyzet,elnezest ezert.
2023. jún. 16. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

2# Omg, ezt fájt végigolvasni. Tagolhattad volna a kisregényedet, ez itt konkrétan 3 mondat, aminek se eleje se vége :O


Az jó, hogy ilyen fiatalon már tudsz ezekről beszélni, kérdéseket feltenni. Sajnos valóban az apa-lánya kapcsolat meghatározó lehet a lány párkapcsolataira nézve, de ugyanúgy az anya-lánya is.

2023. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Tudod , látod , felfogtad a bajod.. most már tudatosan is kerulheted a hülyeket nem kell hozzá engedély, sem agyturkasz.
2023. jún. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, ezaz, most már tudod az elméletet, csak gyakorlatot kell szerezned benne
2023. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!