Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik benne maradnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik benne maradnak egy olyan kapcsolatban ami nem mukodik, az miert van? Hogy szerethet egy ferfi egy not ha nem mukodik a kapcsolat? Hiszen ha szeretet lenne minden rendben lenne,nem? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

A szivem szakad meg. Tudom hogy akit szeretek, egy olyan kapcsolatban van ami nem mukodik.

Tudom hogy nem szereti azt a not.

De nem tudom elkepzelni miert bekul ki vele ujra es ujra.

Akarhanyszor elkuldi a fiu, a no regenyeket ir neki, konyorog, sir neki. A fiu mindig megbocsajt neki, es azt veszem eszre hogy az elejen amikor kibekulnek(fel eve ismerem es ez alatt 3x tortent meg) elvannak egymassal egy ideig, de aztan a fiu megint nem akar vele lenni.....

Olyanokat mond nekem a fiu, hogy nem vele kepzeli el az eletet, de tudja hogy ez a lany ugy szereti ot hogy ugy ugysem fogja szeretni senki meg hogy a lany barmit megtenne neki ha valami nem tetszik a fiunak a lany probalja ugy csinalni hogy minden ugy legyen hogy a fiunak jo legyen. Szerintem csak azert van vele.

Viszont az meg erdekes hogy amikor rosszban vannak, csajozik de ha kibekulnek hozza se szol egy lanyhoz sem. Tul erzelmes amugy a fiu

Tudja hogy en szeretem, elmondtam neki. Nem ertem ha benne van egy nem mukodo kapcsolatban miert nem lep ki belole ?

2 eves kapcsolatrol van szo, nem elnek egyutt, a legeleje ota nem jonnek ki egymassal.

Meg az is erdekes nekem,hogy ha a fiu nem dolgozik a novel van, de hogy tud annyi idot vele lenni ha nem jon ki vele?

Ez a megszokas?

Felesleges varnom?


2021. júl. 2. 21:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Legutobb amikor ossze veszett vele, azt mondta csajozni akar nem akar vissza menni hozzá, utana 3 napra ra mar kibekult vele
2021. júl. 2. 21:02
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, megszokás. Összeköti őket az együtt tapasztalt dolgok. Családodat sem tudod pl otthagyni csak úgy pikk-pakk, csomó minden összeköt, ami miatt inkább a megjavításra törekszel, mintsem a végleges törésre. Amúgy pl lehet, hogy jó a szex.
2021. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bevallottad neki, hogy szereted, a szakításnál mégse keres téged, hanem csajozni probál, mégis, akkor mire vársz, rá felesleges. Ha szakítanának se lennél befutó.
2021. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lóvé?
2021. júl. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor szakitottak joban voltunk nagyon, de most miota megint kibekultek inkabb ugy dontottem befejezem vele, sot még azokra a helyekre sem megyek ahol tudom hogy ott van
2021. júl. 2. 21:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg szerintem az is a baj hogy ő az elso baratnoje
2021. júl. 2. 21:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Szívem szakad meg,tudom,hogy akit szeretek olyan kapcsolatban van bennt ami nem működik"


Olvasd el,ezt te írtad.Mindenki tükröt tart a másiknak.Valójában te is olyan kapcsolatban vagy bennt.Észrevetted?Te miért?

2021. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valójában a fiú szempontjából nagyon is működik. A csaj szereti, mindent megtesz érte, mellette tud csajozni, csak előtte valami mondvacsinált indokkal összevesznek. Azt is kimondottan élvezi, hogy ezek utána a csaj teper, és bizonygatja, hogy mennyire szereti.

Akinek ez egy nem működő kapcsolat, az pont a barátnője. Az érzelmeit nem viszonozza a barátja, hiába tesz meg érte bármit. Cserébe amit kap, az a megcsalás és a kihasználás. Összeveszés után kicsit jobban udvarol a pasi, akkor elhiszi, hogy jobb lesz, de nem.

Az összeveszések oka meg gondolom a féltékenység, amire még ez a díszfasz sértődik be.

Komolyan te akarsz lenni a csaj egy ilyen tapló mellett? Szeretsz szenvedni?

2021. júl. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak nagyon igaza van. Te miért vagy ebben a "kapcsolatban"? Még annyira sem vagy becsülve, mint az a nő akivel a férfi kapcsolatban van. Őket legalább összeköti valami, de te mit akarsz egy olyan férfitől, aki csajozik, aki csak "használja" a körülötte lévő nőket, attól függően, kinek milyen szerepet szán? Ne hitegesd magad tovább, inkább tedd magasabbra a mércét és ne egy csajozógépre pazarold az idődet.
2021. júl. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, és mindemellett így jellemzi a pasit: "túl érzelmes amúgy a fiú". Aha, egy nárcisztikus phöts, az érzelmeket hírből sem ismeri, hiszen tudatosan kihasznál egy nőt csak azért mert tudja és be is vallja, hogy a nő bármit megtenne neki és mindent úgy csinál, hogy neki jó legyen. Tipikusan a nárcisztikus és az ő áldozata. És téged is behálózott és te is érte remegsz pedig inkább csajozik a szakítások alatt. És még csak egy fél éve ismered, de máris úgy írsz róla, mintha évek óta ez menne és ennek lennél szemtanúja. Valamit nagyon tud ez a takony gerincű.
2021. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!