Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik korábban sokkal idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik korábban sokkal idősebb férfival voltak együtt, nekik nem furcsa utána hasonló korú pasival összejönni?

Figyelt kérdés

Sokkal idősebb alatt legalább 15-20 év korkülönbséget értek, vagy akár még többet.

Az érdekelne, ha valamilyen ok miatt véget ért a kapcsolat, akkor utána a nőknek nem furcsa a saját korosztályukból összejönni valakivel?

Nagyon örülnék ha nők leírnák a saját tapasztalataikat.

30N



2023. jún. 15. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Utána fiatalabbal jöttem össze
2023. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
1. Igen, értjük, ebből indult ki a kérdés. És...?
2023. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam, a párom akivel együtt éltem 1,5 évig 49.

Felüdülés volt utána mindenki aki fiatalabb volt.

Soha nem kezdenék ennyivel idősebb pasival többé.

30/N

2023. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
A 35 feletti pasik nekem sokszor olyan unalmasok, életuntak. A huszonévesek sokkal szenvedélyesebbek, viccesebbek általában, csak nehezen találok olyat, aki párkapcsolatra is alkalmas.
2023. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló, megkérdezhetem, hogy miért nem kezdenél többet idősebb férfival?
2023. jún. 15. 13:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne furcsa?

Ha megvan a kozos hang, akkor pont jo

2023. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%

4#

Jelzem nem vagyok 35,de gondolj bele,abba a korban lehet már eltemette az egyik szülőjét vagy mindkettőt.

Ha 35 éves, akkor lehet van már egy nagyobb lakáshitele 20-30 évre.


( Ilyenkor azért megfontoltabban dönt az ember az anyagiakban, kevésbé hozz spontán döntéseket)


Ha 35 évesen szingli valaki,akkor lehetséges,hogy túl van már egy váláson...


Persze,hogy huszonéves aki a mama hotelban lakik,vagy mondjuk ketten bérelnek egy haverjával egy 1,5 szobás lakást,az spontánabb.


Nekem is volt olyan korszakom mikor 20 évesen egy 6m2 kisszobát béreltem (35 ezerért)


Akkor rengeteget utazgattam buliztam,volt olyan hogy fogtam magam elmentem pozsonyba ott pedig retur jegyet vettem skóciába a hétvégére.


Szóval én értem,hogy mit értesz az alatt,hogy a fiatalok viccesek és spontánabbak,de azért abszolút megértem a másik korosztályt is.

2023. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egyébként biztos valami baj van velem. Egyszerűen nem tudok hozzám hasonló korú férfiakra úgy nézni, mint párjelöltekre, holott korábban mindig a saját korosztályomból jöttem össze mással.

De az is lehet, hogy akaratlanul is hozzá hasonlítok mindenkit. :(

2023. jún. 15. 13:44
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Kijöttek a generációs különbségek az együttélés során.

Ő egy más világban nőtt fel.

Amit neki lehetett, szórakozni , elmenni sörözni a barátaival stb azt nekem nem.

Előzött a féltékenység is , hogy majd biztos lecserélem egy fiatalabbra stb

Volt sok kis apróság. De főleg ez volt a probléma, a köztünk lévő generációs különbség. Teljesen máshogy éltünk meg dolgokat, máshogy reagáltunk, máshogy oldottunk meg problémákat, más volt az elképzelés.

Egy +10 év a pasi javára még azt mondom belefér a kapcsolatba, de ekkora korkulonbseg már nem egészséges.

És nem egy 49 éves, otthonülő, életunt emberrel voltam együtt.

Hanem egy sportolóval aki edző volt, fiatalok körében mozgott stb stb és még igyis nagyon durván kijottek a problémák.

3as voltam

2023. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
De, legutóbbi párom 18 évvel volt idősebb, meg amúgyis anyagilag, meg értelmi szinten is sokkal feljebb volt mint a többi párom. Azóta én sem tudok korombeliekkel normális kapcsolatot összehozni, pedig fiatal vagyok még, sokan lenéztek az előző kapcsolatom miatt hogy apám lehetne stb.. és?😀 a korombeli hülyékhez semmi kedvem akiknek semmi céljuk, semmit nem tudnak felmutatni.. amúgyis van egy kisfiam, talán ezért is jövök ki jobban az érettebb férfiakkal. 25/N
2023. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!