Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb hazugság amivel online ismerkedés esetén találkoztál? Párkapcsolat, szexkapcsolat, barátság, bármilyen célú is volt az ismerkedés. Vagy akár csak sima levelezés, de mégis lebukott.

Figyelt kérdés
Plusz érdekességként oda írhatod ha ezen az oldalon történt.
2023. jún. 17. 12:57
 1/6 NTBS ***** válasza:
100%

Beszélgettem egy lánnyal itt.

A találkozó előtt közölte, hogy fiú.

2023. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Itt általában alapból érződik, hogy a felek esetlegesen defektesek.
2023. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyik ugyanaz, azt írja, hogy nem akar kapcsolatot, szexet, csak beszélgetni aztán előbb utóbb szextémával hozakodik elő. :DDD
2023. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mi volt az eddigi legnagyobb hazugság amivel online ismerkedés esetén találkoztál?"

Az embereket online módon is elöntik érzelmek erre nagyon kevesen készültek fel tudatosan. Sőt nem is lehetett, amikor elérhetővé vált tömegesen az internet, szinte mindenki beleesett ebbe a csapdába. Éreztek és ígértek fűt-fát egymásnak, elköteleződtek virtuálisan, aztán a valóság egészen mást hozott.

2023. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Kiderült a lányról, hogy van pasija. Offoltam. Itt még nincs vége... Évekkel később újra rám talált közösségi oldalon. Elkezdtünk beszélgetni. Kiderült, hogy volt utána még egy pasija, akiről kitalálta, hogy megerőszakolta és elhíresztelte. Ő maga ismerte el, hogy kamu.

Megismertem egy lányt egy csoportban. Elkezdtünk beszélgetni barátilag. Többször is előadta, hogy milyen jó a kapcsolata és csak pár apróság a probléma. Aztán egyik napról a másikra szakítottak és az volt a szöveg, hogy már régóta rossz minden és minden nap sírva aludt el mellette.

Az meg alap, hogy minden nő előadta, hogy mekkora istennők orális kényeztetésben, de élőben a többség nem volt az... :D


Ez az oldal meg alapból a fura emberek gyűjtőhelye.

Itt is volt egy csaj, akiről kiderült, hogy van párja. Ráadásul elég furán. Itt beszélgettünk 1-2 hétig. Tök értelmesnek tűnt. Aztán el-eltűnt. Megírtam kétszer normálisan, hogy nyugodtan közölje, ha nem akar beszélgetni. Persze, előadta, hogy deee, meg mennyire jó velem beszélgetni és egyebek. Aztán megint eltűnt. Pár hónappal később feldobta az inta a profilját. Ugyanaz a név, mint itt. Ugyanaz a kinézet. Ugyanolyan fogalmazás a posztjainál. Hááá, hónapok óta volt pasija...

Volt egy lány, akit megismertem itt és össze is jöttünk. Kb. fél évig képes volt teljesen megjátszani magát és egy csomót hazudni, hogy azokat szereti, mint én és passzolunk. Fél év után kezdtek kibukni, hogy ő igazából nem is ilyen. Sőt... Pszichésen problémás.

2023. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, egyszer randiztam egy csajjal, aki piszok módon rászedett és nem jött el a randira, ráadásul én b...asz, kétszer is bedőltem neki. Ha olvasod, remélem veled (nem) történt azóta ilyesmi és (nem is) fog! Hülye p...a
2023. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!