Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért beszélt nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért beszélt nekem a múltjáról így?

Figyelt kérdés

Ismerkedéskor személyesen elmesélte, hogy régen volt két nővel egyszerre egy alkalommal. Azt is, hogy neki volt töltött mellű párja, de nem jó, kemény merev az egész. Ezen felül azt is, hogy volt egy párja akivel az ágyban éppen jól elvoltak, a nő kisiskolás gyereke benyitott, meglátta őket -de takaró alatt voltak- és utánozni kezdte őket. Sőt, még azt is, hogy volt olyan párja akivel nagyon jól működtek az ágyban, de nem voltak érzelmek.


Ilyen bensőséges dolgokat más is elárul annak a nőnek akivel össze szeretne jönni? Vagy ezekkel a dolgokkal van valami hátsószéllel mondanivaló?


2023. jún. 18. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hányadik randin mondta el? Te kérdeztél rá? Egy csomó infó nincs megosztva kérdező...
2023. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom de magától mesélt mindent.
2023. jún. 18. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén szólva akkor amikor elkezdte volna taglalni, hogy kivel hogy én szó nélkül otthagytam volna és soha többé nem taliznék vele többet, de ez csak én vagyok. 🤷‍♀️
2023. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Első randin ilyenekről beszél? Nem normális, hagyd ott a p***ba
2023. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha hangosan gondolkodna, es szarna ra, hogy egy masik ember hallgatja. Onzo.
2023. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem miért jönnek az emberek randin a hálószoba dolgaikkal. Ki a f-om kíváncsi rá?
2023. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! én azon szomorodom el nagyon, hogy te a leírásod alapján észre sem veszed, hogy a csávónak fogalma sincs róla, milyen egy normális ismerkedés! Valószínűleg te sem tudod, talán sosem volt részed benne! Mert akkor meg sem születne ezt a kérdés! Szimplán teljesen fogalmatlan, netalántán végtelenül buta ez az ember, és nem tud másról beszélni csak a szexről, mert eddig terjed az érdeklődése, és a tudása a világról!
2023. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert jobb tőle távol. ....tartani magát az embernek.
2023. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!