Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kikosaraztál valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kikosaraztál valakit, utána rossz ha találkoztok?

Figyelt kérdés

Úgy értem mikor véletlenül összetalálkoztok. Van hogy nem lehet elkerülni.

Olyankor hogy éled meg? Zavar hogy találkoztatok? Másképp nézel erre az emberre vagy tök közömbös?


2023. jún. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem. De minek akarnék vele találkozni?
2023. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közömbös.
2023. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarnál. Csak néha véletlenül összetalálkoztok pl.
2023. jún. 18. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Én általában dobok mindenkit. Igen, ciki a közelében lenni. Pl.: munkahelyen volt, hogy csak(!) barátkozni szeretett volna a hölgy, de lezártam, mert nem tudtam vele mit kezdeni. Utána nemsokára az irodámba költöztették...

Rém rossz volt egy légtérben lenni vele: kb. nem szóltunk egymáshoz a köszönésen kívül. A közömbösséget próbáltuk játszani, de téma volt az ő-, és az én ismerősi körömben is, hogy kutya-macska az emberi "kapcsolatunk".

2023. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez max neki rossz, nem nekem.
2023. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2023. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ezért utálom mikor valakiben nincs annyi kultúráltság, hogy a házi nyúlra nem lövünk szabályt érti miért van és betartja. Csak annyi kellene, hogy legalább a másik ember reakciója érdekelje, abból úgyis önmagában kiderül kölcsönös-e valami vagy nem szabad próbálkozni.
2023. jún. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínos tud lenni, de ez igazából a másik félen is múlik. Ha ő lazán kezeli és nem csinál belőle ügyet, akkor nekem se kellemetlen.
2023. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!