Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ezt hova tenni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ezt hova tenni! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel szimpatizaltunk egymással és érezhető volt köztünk a “feszültség” ha egy társaságba voltunk.

Igaz nem adtam neki olyan sok jelet, hogy tetszett nekem mert nem voltam biztos magamba. Azóta van már egy lány neki akivel úgy tűnik komolyan gondolja de ha vissza hallom, vagy látom hogy nincsenek jóba mindig olyankor vesz elő. Mikor jóba vannak meg se nézi a napom nem likeol, ahogy össze vesznek úgy érzem mintha B verzió lennék


2023. jún. 18. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos b verzió is vagy neki
2023. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ugye hogy nem kellek neki? Azért kérdezem ezt tőletek mert ez megerősítés számomra minthogy magammal beszéljem meg
2023. jún. 18. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán mondva, csak üríteni kellesz neki. Ezt meg neked kell eldöntened hogy elég-e ez a szitu neked, vagy tovább lépsz
2023. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mással van kapcsolatban, tedd oda, hogy ilyenkor teljességgel nem foglalkozol vele.
2023. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ezt miért csinálja hogy időközönként ignorál?
2023. jún. 19. 00:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor a kapcsolata oké, akkor nem kell neki a külső megerősítés. Amikor összevesznek, akkor ott vagy te egotunningnak. Kell neki a megerősítés, hogy ha szakítanak, akkor lesz kit elővennie, nem marad egyedül.


Számodra az lenne a legjobb, ha mindenhol tiltod és szépen elfelejted. Ha esetleg szakítanak, és téged elővesz, akkor is csak a második leszel. Ha a csaj füttyent, repül hozzá vissza.

2023. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!