Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Munkahelyi szex történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szex történt már veletek?

Figyelt kérdés
Csináltátok is a munkahelyeteken vagy tanúi voltatok?
2023. jún. 18. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
egyszer átbasztak. Nem adták meg a szabit.
2023. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Az irodában zárás után. Már régen álmodoztam róla. Nyilván azért, mert otthon nem volt megoldható. De nem jött össze, mert a partneremnek nem állt fel. Izgult, valahol érthető, feszélyezte a helyszín, a lebukás veszélye. Szóval jó nagy csalódás volt.
2023. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

csak almodoztam rola, de kolleganovel nala voltunk. kesobb nem lett folytatas, de a munkahelyit amugy se vallalta volna, mert megcsokolni sem mert bent.


amugy tanuja csak egy furcsasagnak voltam, hogy targyaloszobaban allt a no es valaki nagyon kozel hozza, csak a labaik latszodtak. nem tudtam hova tenni, de mindegy is mar.

2023. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Kezdo villanyszerelokent parszor megbaszott az aram. Meg volt olyan, hogy zarlatba raktam be a keses biztit a betapszekrenyben, mert a masik betapon meg lett cserelve ket fazis.



39F incel

2023. jún. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Én is meg a párom is homeofficeban dolgozunk... :D
2023. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
4. Kajak villanyszerelő vagy? Azzal amúgy hogy lettél incel? Tök jól kereső szakma.
2023. jún. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ja, van hogy szétb* az ideg.
2023. jún. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha egész nap baxogatnak meg xopatnak, az számít?


Egy ismerősröl tudok, aki a munkahelyi szeretöjét a raktárban, a papírkupac tetején rendezte le. Aztán pózt váltottak, a csaj meg elkezdett sikítozni, hogy ott a kamera. Volt egy jó napjuk a biztiőröknek, és nagyjából az egész cég látta a felvételt pár hónappal később.

2023. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nagyon jó élmény volt, még "fiatalon" huszonévesen, lassan már 20 éve is volt. Olyan is volt, hogy a csajommal dugtunk az irodában, miután mindenki hazament, és olyan is volt, hogy kolléganőmmel dugtunk otthon.
2023. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, úgy 7-8 éve volt egy kolléga extrákkal partnerem egy ideig, jókat szórakoztunk az irodában munkaidő után 🥲

Szép volt, jó volt, kellemes fiatalkori emlék maradt.

2023. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!