Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi volt a legromantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi volt a legromantikusabb dolog amiben a párotok részesített, vagy amiben részetek volt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer mikor fiatalok voltunk, felkapott és árvitt a karjaiban egy négysávos úton.
2023. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Nincs leg

Kb ezermillio romantikus gesztust kaptam már hogy emeljek ki egyet?

Még leírni is fáraszto lenne a rengeteget könyvnek is elmehetne. (De pl nekem gitározott masik nekem enekelt ejszakánként atolelve 3.esőben is felkaoott utcán táncolni, vagy volt olyan gesztus is hogy amikor felvettek munkába a cég előtt várt és felkapott a levegőbe, vagy akivel a cukrászdában ugy kaptam meg a sütit hogy a felszolgáló gyertyákkal hozta ki, illedelmesen állva és gratulálva, vagy aki eljott velem hogy átbegyem a diolomám(nem a diplomaoszton vettem át, kihagytam a "hajcihőt"), vagy aki tanitott szintin jatszani más fegyverekkel bánni vagy az eljegyzések vagy amikor felcipelnek az x edik emeltre buli után ugy visznek haza, vagy tanitanak vezetni, ideadják a kocsit, rámteszik a sapkát, vagy amikor térdelve kérlelnek, vagy amikor ezerszer mondják el hogy szeretlekszeretlekszeretlekszeretlek, vagy a megható szulinaoi koszontes, vagy aki vigyázott rám hogy ne égessem magam le a haverjai előtt:D(hosszu sztori), vagy amikor baleset után gyogyult a lábam es csak araszolva tudtam haladni, es mondtam hogy velem ne tervezzen csavargást, semmit, ne jöjjön, mégis honapokig is araszolt velem együtt:D, vagy amikor ebredéskor kérdezte a dj exem melyik szám megy a fejemben megmondtam, és azonnal be is tette es erre kelhettem fel!:), vagy aki megkönnyezte mikor megint másik töres miatt meg enni nem tudtam es hozta a kedvencem es örömmel rávetettem magam mire kiderult hogy nem tudok rágni.., es lemondtam így a kajárol. Erre bepárásdott a szeme:), vagy aki annyit küzdött értem már hogy amikor megkapott megkönnyezte es szerelmeket vallott,na ezek is amikor kemény erős vagány menő srácokat látok meghatódni könnyezni, könnyekkel vallani szerelmet, vagy amikor 100 kilos tetkos izomerő térdel előttem mennyire imád, hát leírhatatlanak sokszor.

De jó pár nagyon mély és megható sztori is ki van még maradva csak igy is hosszu.


Vagy egyik legtöbbet jelentő:

Voltak barátaim akik ismerték a szüleim, de volt akivel egyszer voltam csak,(alkalmi), de más okból ismerte a szüleim, meg szinte minden gyerekkori kistársam is ismerték a szüleim akikkel ma is van kapcsolatom. Szóval van az én környezetem, köreim.


Amikor apa meghalt csak egy srác jelent meg a temetesén ezek közül (a többi rokonok apa üzletfelei stb)es nem is szólt, tényleg csak apa miatt jelent meg, tiszteletét tenni.

Es az az egy akire nem is gondolnál melyik volt az a felsoroltakból. Utolag tudtam meg.

Csak benne volt ennyi. Az alkalmis srácban.


Meg amikor egy exem emlékeztetett olyan dologra amire senki más akinek valoban kellett volna. Akkor az ugy esett mintha senki nem szeretne. Mert ez csak szívből jöhet. És ez az exemnek jut eszébe akinek nem is kéne azaz korrekten vagyunk külön is meg nincs is az a lamour se tehat hátso szándéka se volt ezzel.


Stb

2023. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Sok mindent írhatnék, ugyanis a barátommal mindketten nagyon romantikus alkatok vagyunk.

A legromantikusabb randink talán az volt, amikor elmentünk túrázni, és miután éjszaka felvertük a sátrunkat, lefeküdtünk a fűbe és csak néztük a csillagokat. A párom többek között hobbicsillagász, engem pedig szimplán csak érdekel, így nagyon jó volt hallgatni, ahogyan lelkesen magyaráz, miközben egy csendes, de gyönyörű helyen vagyunk.

Mindketten több művészeti ággal is foglalkozunk, így sokszor vagyunk egymás "múzsái". Szerintem nem kell részletezni, hogy miért olyan megható, amikor valaki megörökít egy rajzon, festményen vagy zenén át.

Aztán ott vannak a különböző apróbb vagy nagyobb gesztusok. Hogy mindketten ismerjük egymás kedvenc dolgait, így gyakran meg is lepjük velük a másikat, illetve az érintés egy kardinális dolog nálunk. Itt nem csak a szexről van szó, hanem ahogyan megcsókol, megölel, megérint; ezekből is érződik, hogy szeret.

25/N

2023. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!