Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi volt a, legromantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a, legromantikusabb dolog ami valaha történt veletek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 10. 10:08
 1/10 anonim válasza:
66%
Ez nem inkább a párkapcsolat kategória inkább?
2022. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Első találkozás alkalmával teljes tiszteletben tartotta, hogy még kapcsolatom van, aztán elmondta: minden erejét össze kellett szednie, hogy rám ne mozduljon, mert legszívesebben magához szorított és megcsókolt volna.


Másik szintén vele... első találkozás után meg voltam győződve, hogy nem tetszem neki (a fenti miatt, hogy ölelt át, meg semmi). Őszintén szomorú voltam. Később ilyet mondott: el sem hiszi, hogy ez megtörténik közöttünk. Kérdem, hogy érti, hogy el sem hiszi, mert úgy hangzik, mintha ez a dolog nem most kezdődött volna nála. Mire ő: "olyan régóta vágytam rád, de olyan elérhetetlennek tűntél".


:)

2022. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Egyébként a találkozó eredetileg nem randinak indult, csak amilyen "terepfelmérés", vagy nem is tudom... A kapcsolatom akkor már romokban volt...
2022. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
amolyan*
2022. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
#1 Mert szerinted most hol vagy?
2022. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Amikor ki lett írva a kérdés akkor a szex kategóriában volt.
2022. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán az esküvőnk, mikor mondtuk az anyakönyvvezető után a szöveget. Nem vagyok elérzékenyülős típus, de ott figyelnem kellett, hogy ne sírjak.
2022. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Nyáron volt a szülinapom. A párom külföldön dolgozott. Akkor már egy hónapja nem láttam Őt. Mondta hogy nem tud sajnos még hazajönni.

Még délután felhívott a munkahelyéről hogy felköszöntsön, és mondta hogy sok munkája van még, így valószinűleg későn fog végezni, ne várjam az esti videozást.

Hajnali 3 kor arra ébredtem, hogy mellém bújt. Levezetett majdnem 1000 km-t.

2022. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 Párdon! Én most olvastam. 5-ös.
2022. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Születésnapomra egy óriási rózsacsokrot küldött a párom a munkahelyemre.
2022. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!