Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ilyen egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ilyen egy lány, hogy új emberekkel illetve neten alig akar ismerkedni, viszont az ismerettségi körében fűvel-fával összejön?

Figyelt kérdés

Kb mindegyik fiú haverjával kavart, ugrált kapcsolatokra, de többen megbántottak. Elég volt 3 szép szó. Kanos vagy? No problemo. Vágom fiatal agy, már érettebb lett ennél. De ha van valaki aki nem egy lyukként látja akkor Isten bocsássa meg, ha nem egy helyen született/ lakik vele, nem egy iskolába jártak


Nekem fáj megmondom őszintén, mert odáig vagyok a személyiségéért, egy legjobb barátot látok benne. Amúgy nem olyasfajta bomba akit ha meglátsz az jut eszedbe hogy hú de meg... Csak simán szép aranyos és mély kellemes hangja van. De velem úgy is rideg és visszautasító lenne :/


2023. jún. 20. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én se ismerkedem neten. Random emberekkel is ritkán. Ha valaki új ember jön a társaságomba, akkor úgy lehet rá esély.


Nincs szükségem ennyi új emberre, cikinek érzem a netes tarskeresést, meg a direkt társkeresést is. Az ismert, még ha csak kicsit ismert, vagy van közös ismerős/hobbi/hely, sokkal biztonságosabb, mint az ismeretlen.


Bár én nem kavarok fűvel-fával, nem ítélem el azt, aki igen.

2023. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Mert miért ne?


Te honnan tudod, hogy másokkal milyen, követed, vagy mi?

2023. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy utcában lakok vele, nem is kéne neten ismerkedni. De csak idén költöztem ide szóval nem ismerem. Amúgy meg ezeket a dolgokat a barinőjétől tudom ha annyira zavar
2023. jún. 20. 17:11
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

"mindegyik fiú haverjával kavart, ugrált kapcsolatokra"

"odáig vagyok a személyiségéért,"

Van ízlésed!


Szerintem nem kell sajnálnod, hogy "többen megbántották", hidd el tett érte bőven, ha ez rendszeres, akkor nem tanul hibáiból és áldozatnak állítja be magát.


Miért ismerkedjen neten, ha szexre bármelyik férfi kapható a környezetében, többre pedig nincs igénye?

2023. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy ember bármit mondhat, a barátnő is találhat ki sztorikat, szóval még nem kell elítélni. Derítsd ki, hogy igaz e, aztán fogalmazhatsz véleményt.
2023. jún. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak kihasználták mert naiv.
2023. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, nyilván nem dobtam hátast ennek hallatán de mindegy. Amilyen most úgy tetszik.
2023. jún. 20. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem olyasfajta bomba akit ha meglátsz az jut eszedbe hogy hú de meg... Csak simán szép aranyos és mély kellemes hangja van."


Ezek a leírások... megkérdőjeleződik bennem, hogy a régi költőknek nem nők szellemírták-e a verseiket. Imádom, hogy bóknak szánják a pasik, hogy "nem a legjobb csaj, de nekem elmegy".


"Há' nem a Léda volt a legfullosabb gádzsi a bálban, de azér' egy-két patront megért, dicsak."

2023. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha meg csak a kinézete tetszene az lenne hogy csak meg akarom fúrni.
2023. jún. 20. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!