Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogy "győzitek le" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy "győzitek le" a szaporodási ösztönt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy abban a korban vagytok, amikor az ösztön előjön, nagyon vágytok egy kisbabára, de még évekig nem jön el az ideje, anyagi okok miatt akár, vagy mert nincs párotok éppen, vagy nagyon friss a kapcsolat.
2023. jún. 20. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Egy ideig elviselhető, de aztán 30 fölött egyre erősebb. Könnyebben belementem a megszakitasos módszerbe, ugy voltam vele hogy nem baj ha terhes leszek. Persze nem alkalmi kapcsolatnál, ott a betegségtől való félelem jóval erősebb. Aztán rájöttem hogy ez bizony egesz működőképes. Bar azota arra is rájöttem hogy nekem amugy se csettintésre jön a gyerek, de védekezve még biztosabban nem.
2023. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

"A kérdés a gyakorin, hogy nők ezt le hogy győzitek

Válaszuk az, hogy nézek képet, amin van a Győzike

Fúj de randa, elmúlik minden vágy, öröm, kéjes érzés

Rosszabb látvány ő, mint egy súlyos, erős bevérzés!"

2023. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki nem akar gyereket soha az nagyon könnyen, hiszen elő se jön az érzés, hogy kellene gyerek, aki meg szeretne annak meg vagy lesz, vagy se.
2023. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok, nem jött még az érzés, de szerintem nem is fog. Engem az egész szülés/baba téma "elgyengít", olyan értelemben, mint a vérvétel, hogy összeesek.
2023. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ebben a helyzetben, de ettől függetlenül meg tudom válaszolni, hogy győzném le. Tudatosítanám az okot, amiért nem alkalmas, pl. amiket írtál, nem fér bele anyagilag. Ha konkrétan felfogom ezt, az csitítja el a lángot, takaréklángra teszi.
2023. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Ebből lesznek a "becsúszott" gyerekek.
2023. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem jön elő semmilyen ösztön. Dugni akarok, enni meg aludni. Ez a 3 ösztön működik bennem. Arra nincs ingerem, hogy felcsintassam magam.
2023. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

19:23


Ez a komment nagyon érdekes keveréke annak, amikor valaki ugyan mutatni szeretné, hogy nem ő primitív (az utolsó 3 szó), de az előtte lévőekkel bizonyítja azt is, hogy nem különb annál, mint amit leszólt "dugni, enni meg alunni, elég ennyi az életbű"

2023. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy érezhet egy nő szaporodási ösztönt, én még nem éreztem, de elhiszem hogy lehet egy ilyen kattanás. Nem mindenkinél van jelen ez, ugyanúgy mint a szexualitása is más és más a nőknek. Nekem ha lenne is ilyen ösztönöm, akkor is felülírná a realitás, hogy mennyire nem vagyok abban a helyzetben hogy gyereket csináljak. Nincs az az érdek, se az idő nem tud olyan nyomást rám gyakorolni hogy egy ekkora dolgot bevállaljak.
2023. jún. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerűen: van eszem.


Ha szeretnék egy kutyát, akkor sem rohanok a gyepire másnap, hanem elgondolkodom, hogy meg tudom-e neki adni a megfelelő törődést, van-e rá elég pénzem, időm, tudom-e sétáltatni stb. Normális helyeken oda sem adják enélkül


Gyereknél miért nem képesek erre egyesek?

2023. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!