Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legváratlanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legváratlanabb helyzet, amikor valaki megdicsérte a kinézetedet?

Figyelt kérdés

Amikor nem számítottál rá.


És mi volt a reakciód?


2023. jún. 20. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szakítás után veszekedtem kulturáltan az exemmel valami elitebb helyen. Magyaráztam magyaráztam ingerült voltam vártam volna azt hogy értette, nyugtázza, felfogja amiket mondok. Ideges voltam.

Közben ő meg hátaőlve bámult és bámult és megszólal hogy gyönyörü vagy.

Úgy éreztem nem is figyel rám. Aztán megdícsérte a felsőm hogy hihetetlen mennyire elegáns stílusos. Mondtam neki nem zavar hogy már millioszor voltam veled ebben és nem most látod először?!

Másnap megkérte a kezem mert hát neki álomnő vagyok. Olyat még soha nem érzett mint tegnap.

Hát nem tartottam normálisnak! Együtt sem voltunk szakítottunk!


Másik srác:

Anno tiniként kitaláltam mindig olyan hülyeségeket pl hogy majd onnan tudom hogy ő az igazi vagy komoly, aki majd ezt a szót használja rám, hogy gyönyörű vagy. Mivel soha senki nem mondja. Igy csak egy.

A kapcsolat romlott sokat szenvedtem végét jártam. Eldöntőttem hogy szakítani fogok. Nem érdekelt már. Szexben sem voltam már szégyenlős szex után feküdtem szétterülve csak, no smink, egyik lábam a térdemen, mégcsak nem is nőiesen, erre elkezdett egy ujjal simogatni nyaktól lefelé végig oldalt a "körvonalam", és meghatódva azt mondta xy gyönyörű vagy!

Na mondom ezt így szakítás előtt kapom meg, hogy ő lenne a nagy ő?

2023. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon idős bácsi szombat reggel 6:30-kor megkérkezte hogy ilyen szép hajjal jár a Pennybe vásárolni.
2023. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biciklivel mentem a munkahelyemről a Plázába száz fokban. Szakadt rólam a víz mire odaértem mert nem szeretek lassan tekerni. Az épületbe érve épp csak szusszantam egyet és egy srác odajött megdicsérni hogy milyen csinos vagyok. Semmi extra dolog nem volt rajtam egyébként. Decathlonos gyaloglócipő térd fölé érő farmernadrág random ujjatlan és fekete hátizsák. Meglepett rendesen. 🤭
2023. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Töri tanárom az óra alatt semmiből semmi elkezdte, hogy milyen szép mandilavágású szemeim vannak, az osztálytársak meg elkezdtek húú-zni.

(Tudom, hogy nem úgy értette :D)


Orvosnál mellettem ült egy tőlem idősebb férfi, az meg azzal jött, hogy milyen "extra" arcom van, szívesen lefestene.

(Magamban gondoltam persze Pityu :D)

2023. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekm 1-2 éve volt olyan, hogy egy másik lány megdícsérte az orromat, igen az orromat, és meg volt róla győződve, hogy műtve van, pedig nem és én nem is vagyok vele megelégedve.
2023. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Plázába sétáltam be, egy srác kiugrott egy oszlop mögül, és mondott valamit. Én agyban 3 bolygóval arrébb jártam, annyira megijedtem, hogy majd' megállt a szívem, hátra ugrottam. Kérdeztem tőle, hogy "Tessék? Nem hallottam", erre ő, hogy csak annyit mondott, hogy nagyon szép az arcom.
2023. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legváratlanabb:

Ápolónő vagyok. Az egyik fiatal férfi betegünkön dolgoztam épp, aki elég pocsékul volt, vérzéscsillapítás zajlott, parittyakötést készítettem az orrára, ehhez egész közel hajoltam hozzá, mire halkan azt mondta, "annyira szép arcod van" el is sírtam magam, mert elég megható volt a szituáció. Ez 10 éve volt, azóta is emlékszem az arcára, a nevére és a hangjára. (Sajnos elveszítettük a beteget.)

2023. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlaton voltam már 3 hónapja. Más időbeosztást szerettem volna kérni egy napra, amit nem volt megengedett. Idősebb férfi volt a főnök, szigorú volt, tartottunk tőle. De mivel nagyon fontos volt, próba-szerencse alapon megkérdeztem.

-Akinek ilyen gyönyörű szeme van, az bármit kérhet.-ezt válaszolta.

Nagyon meglepődtem.

2023. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem olyankor, mikor mondjuk pont nem is úgy voltam öltözve, mert épp egy régi esőkabát volt rajtam, vagy épp viszonylag zsíros volt a hajam + a szerelésem sem érdemelt volna bókot, ilyen helyzetben volt, hogy váratlanul elárasztottak ismeretlenek bókkal. Meg egyszer előfordult, hogy kiléptem az utcára, jött egy férfi szemben, egymásra néztünk és azt mondta "de szeretlek" azt rohant is tovább, ahogy én is. Ez a pillanat varázsának szólt, de jó visszagondolni rá.
2023. jún. 25. 00:50
 10/12 anonim ***** válasza:
A 7.nyert!
2023. jún. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!