Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem, akik régebb óta házasok/kapcsolatban vannak: Ti szoktatok flörtölni? Mi az ami belefér és hol húzzátok meg a határt?

Figyelt kérdés

Onnan jutott eszembe, hogy én is tizenéve házas vagyok és a munkahelyemen a szomszédos irodában flörtöl velem egy ellenkező nemű ember (nem, nem fogom leírni, hogy ki milyen nemű, nem erre akarom kihegyezni a kérdést).


Eleinte csak mosolyogva köszönt, de újabban elég erőteljesen rákapcsolt és mint megtudtam, ő is tizenéve házas.


Szimpatikus is egyébként és ha egyedülálló lennék nem lenne kérdés, hogy benne lennék bármiben, de így már attól is bűntudatom van, ha kedvesen visszamosolygok.

Ha csak a sarki boltos lenne akivel havonta 1x eljópofizok nem érezném magam rosszul, de vele azért szinte napi kapcsolatban vagyok.


Ezért lennék kíváncsi arra, hogy nálatok pl mi fér bele, léptetek-e tovább a flörtölésnél, van-e bűntudatotok stb...


2023. jún. 20. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

"ő is tizenéve házas.



Szimpatikus is egyébként és ha egyedülálló lennék nem lenne kérdés, hogy benne lennék bármiben."


Értem, vagyis nem értem.

Téged nem zavarna, hogy házas, valószínűleg családos emberről van szó, ha te szingli lennél, komolyan?


Felháborító, a világ megérett tényleg a pusztulásra. 🤮


Egyébként nem szoktam, és nem is flörtöltem. Normális ember PÁRKAPCSOLATBAN sem teszi nemhogy házasságban!

Ahelyett, hogy vele foglalkozol inkább a férjeddel kellene és a gyereke(i)ddel, ha van(nak).

Példának okáért vele flörtölhetnél, randizgathatnál, lobbanthatnád fel a szunnyadó lángot és ha sikertelenül jársz, akkor meg el lehet válni. Összejöhetsz aztán EGYEDÜLÁLLÓ férfiakkal nyugodtan! De holmi figyelem-szeretetéhség, szexhiány, rossz szex miatt ne tedd tönkre más kapcsolatát, légy tekintettel a feleségére (és a családjára, ha van).


Szívesen. (:

2023. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Hm, engem zavarna, így én nem szoktam. Merthogy nem akarnám, hogy véletlenül azt higgye, hogy akarok is valamit tőle, hogy aztán mikor kiderül, hogy nem, akkor jól elhordhasson bárkinek, hogy hogy szivatom neg hülyítem. Emiatt én az ilyeneket megtartom magamnak mint plátói szerelem. Természetesen jól esik ha úgy veszem észre ez kölcsönös, de nem állok neki kokettálni vele.
2023. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem, kényelmetlennek érzem és szégyelleném magam ha másra csorgatnâm a nyálam. Mint aki szarul választott és most nem tud mit kezdeni magával
2023. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez nem fér bele. Olyan társat kell választani egy életre, aki mindig érezteti veled, hogy nő/férfi vagy, te meg viszonzod. Így nem lesz kényszer a flört mással.
2023. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Én azt gondolom a flört márpedig az élet része, borzasztóan jól tud esni mikor valakitől ilyen fajta pozitív visszajelzést kapsz.

Egy kapcsolat/házasság nem arról szól, hogy onnantól kezdve becsukod a szemed, a füled és görcsösen figyelsz arra, hogy nehogy szebben mosolyogj valakire....

Persze flört és flört között is óriási különbség van, van egy határ amit te érzel.

Nekem egy-egy mosolygás vagy "odaszúrás" belefér.

Ettől véletlenül se érezd rosszul vagy szar embernek magad.

Szintén tizenéves kapcsolatból nyilatkozom és annak ellenére, hogy néha merek flörtölni sosem csaltam meg a párom.

2023. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem szoktam, mert nálam ez amolyan "mindent vagy semmit". Ha egy határt átlépnék, az összeset átlépném. Azt meg nem akarom
2023. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj a flörttel szerintem hogy bár a nők tudnak csak úgy poénból, de egy férfi ezt komolyan veszi és azt fogja gondolni hogy ebből szex is lehet. Legalább is ez a tapasztalatom, nyilván nem igaz mindenkire. De flört se kell elég ha megérinted, én pl ittasan egy házibuliban megöleltem egy srácot akivel amúgy már találkoztam egyszer előtte, ő meg lelökött magáról és pár héttel később egy másik összejövetelen megkérdezte hogy szerelmes vagyok e belé mert megöleltem a múltkor és neki barátnője van úgyhogy hagyjam békén :D
2023. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyok a férjemmel, sosem csalnám meg. Nagyon jó a házasságunk, szépnek és csinosnak tart, és ezt mindig el is mondja, érezteti. Nincs szükségem visszaigazolásra más férfiaktól.

A legjobb barátom egy pasi, de soha nem flörtölünk, régebb óta ismerem, mint a férjemet.

A férfi kollégáim között pedig van pár haver, akikkel belefér 1-1 hülyülés, odamondogatás, de kb ennyi.

2023. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

16 éve vagyunk együtt, 9 éve vagyunk házasok.

Akkor flörtöltem férfiakkal, amikor kezdett bonyolult lenni a kapcsolatunk. Nem volt már szex, vagy ha volt is, akkor nagyon ritkán, nem heti meg havi szinten, hanem már éves szinten számoltam az együttléteket.

Ebből egy alkalommal lett több. Magyarul megcsaltam a párom. Nem vagyok rá büszke, de szerintem mindenhez két ember kell. Ha valami jól működik, akkor az ember nem kezd el flörtölni másokkal.

És hozzáteszem nő vagyok, mielőtt mindenki azt gondolná itt ilyet csak a férfiak képesek tenni. De vállalom a lepontozás dömpinget.

2023. jún. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!