Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy komoly kapcsolatba belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komoly kapcsolatba belefér ha a másik fél ismerkedik?

Figyelt kérdés
Tehát van egy párod és füvel fával jóba akar lenni. Az egyiket egyetemről ismerem, a másikat a baráti társasága mutatta be, a harmadikat meg fesztiválról és akkor 3 hónap elteltével már kettesbe mennek kávézni, mozizni...stb
2023. márc. 13. 17:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2023. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fér bele, akkor szakíts. Ennyit tudok írni, te érzed.
2023. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Már szakítottam, csak kíváncsi vagyok mások hogy gondolják ezt a témát.
2023. márc. 13. 17:28
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ez csak a részedről volt komoly kapcsolat.
2023. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Nálam nem, az önérzetem nem viseli el, hogy mellettem keresse meg a következő párját.

Ha meg baráti a viszony, mond meg, hogy szeretnél velük tartani, a reakcióból sok mindent ki tudsz olvasni

2023. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy fér bele, az ilyenek fixen félrekúrnak, alapból aki tiszteli szereti a párját, az nem megy bele félreérthető helyzetekbe.
2023. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszene, ha velem nem is foglalkozna, észrevenném, hogy mással lenne inkább, mint velem, megváltozott. De addig míg minden rendben van, nem tenném ki. Ha megakar csalni, akkor nem is tudnék az ellenkező nemű barátairól, vagy ha tudnék is akkor is állna be változás, mert azt nem lehet olyan jól eljátszani.
2023. márc. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak én gondolom így. Mert szerinte én vagyok a szemét és a túlzott "féltékeny". Meg azt mondta, hogy neki ez túl nagy korlát lenne ha nem ismerkedne, ki akarja "élni" magát úgymond.
2023. márc. 13. 17:34
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jól tetted, hogy kiraktad. 👍
2023. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek fél lábbal kint vannak a kapcsolatból, miközben fűt fát ígérnek.
2023. márc. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!