Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy hosszabb ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér egy hosszabb ideje tartó kapcsolatba,ha a párod más pasikkal írogat?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Belefér, ha heteroszexuális férfi.

Egyébként attól függ, hogy kikkel és miket írogat. Én is "írogatok" például csoporttársaimmal tananyag ügyben...

2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Itt szerintem a hölgy fog más pasikkal irogatni. Ha régi barát vagy ismerös igen . De ha valaki új azt annyira nem szeretem.
2021. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Én is irok más "pasikkal" de ők közös barátok illetve egy meleg ffival aki a kollégám. Egyikre se féltékeny a párom :-D Es barmikor olvashatja amit irok
2021. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem,ha a barátnőm, más újonnan megismert pasikkal írogat.
2021. márc. 24. 21:01
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
nem
2021. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
dehogy. Ez nem fér bele
2021. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Kérdés, hogy milyen témában, milyen stílusban, milyen ügyben, kikkel. Ha flörtöl, incselkedik, nem oké. Ha munkából, sportszakkörből, suliból ismeri őket, és csak beszélgetnek egy picit, főleg ha munkáról stb., az oké. Meg hogy mennyire veszi el az időt a csevegés tőled.
2021. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha titokban megy minden.
2021. márc. 24. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
2# vagyok. Na igen . Ha titokban megy az ott már nem a sportszakör és munka téma lesz. Én nyiltan rákérdeznék esetleg kérném hogy mutassa meg . Ha esetleg flörtöl vagy incselkedik mehetne is ahonnan jött.
2021. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem, semennyire.

Én a régi fiú barátaimmal sem írogatok, csak időszakosan, amikor kifejtjük kivel mi van pár napig, és annyi.

És részletesen el is mesélem a barátomnak. Nem feltétlen kíváncsi, csak elébe megyek. Nincs mit titkolnom, tudjon csak mindenről.

2021. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!