Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok , milyen kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok , milyen kinézetű lányra lennétek leginkább féltékenyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 02:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem a kinéttől függ.

Hanem olyanra aki tapadna akaszkodik a kapcsolatunkba nem hagy békén meg haba párom nem rázná le egyértelműen es nem küldené el a halálba. Akkor lennék stresszes.

2023. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*ha a párom
2023. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy partner sem ér annyit, hogy idegileg kikészüljek miatta. Ha nem tudja eldönteni, melyikünket akar, részemről akkor is vége. Ha bizonytalan lennék a párom érzéseivel kapcsolatban, egyértelműen rákérdeznék. Ha "nem tudom" választ adna, mehetne isten hírével, azzal az indokkal, hogy nem tudok többé megbízni benne. A dieu.
2023. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik hasonlít rám, csak valamiért őt jobban kedvelik.
2023. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra amelyik tetszik a páromnak, keresi a társaságát, nem kell, hogy a nő viszonozza a vonzódást, úgyis vége is lenne a kapcsolatnak.
2023. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Rondábbakkal nyomikkal ugyanugy félremennek ha olyan a pasi. Nem a külső számít.
2023. jún. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Senkire nem vagyok féltékeny. Ha a paromnak mas tetszene és ez valahogy a tudtomra adna, akkor nem lennék féltékeny, egyszerűen csak szakitanek.
2023. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindig arra, aki annak a pasinak tetszik, akivel én szeretnék együtt lenni. Most épp egy nálam alacsonyabb, kék szemű, bájos arcú lány, aki elrabolta a pasi szívét, akibe én már majdnem 1 éve belezúgtam és próbáltam vele összejönni. Sajnos nem jött össze, a csajnak meg igen. Ilyenkor nehéz nem irigykedni.
2023. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8

És mi van akkor ha nincs pasid?

2023. jún. 24. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs pasim, csak a kiszemeltem volt.
2023. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!