Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok , milyen kinézetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok , milyen kinézetű lányra lennétek leginkább féltékenyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 02:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Korábbi kapcsolatomban a 16-18 éves lányokra, mert a barátom mindig kifejtette, hogy milyen gyönyörűek (húszas évek elején jártunk). Utánam össze is jött eggyel.

A férjem érettebb, nem szokása, hogy más lányokra csorgassa a nyálát és ezt el is mondja nékem. Így én is sokkal magabiztosabb vagyok a nőiességemben, nem hasonlítgatom magam senkihez, nem vagyok már jó ideje féltékeny senkire. Nem is csoda, hogy vele összeházasodtunk.


Az olyan férfival, aki kapcsolat alatt más nővel foglalkozik, nem érdemes sokáig együtt lenni.

2023. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!