Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatott már középkorú nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatott már középkorú nő hűségtesztet?

Figyelt kérdés
Az ember a neten sok hülyeséget talál. Többek között a hűségtesztet magánnyomozói cégnél. Nem a saját párkapcsolatomról lenne szó. A neten csak olyat találok ahol a saját párod tesztelik. Találkozott már valaki idegen hűségtesztet vállaló céggel, személyekkel, akik akár üzleti, akár bármilyen okból vállalnak ilyesmit? Részletesen nem fejtem ki, nyilván irtó drága is lenne, meg kb. 95%-ban elméleti síkon érdekel. Szóval komoly válaszokra számítok nem ilyen face-kommentelés félékre. Írok példát. ha a család egyik tagja külföldön dolgozik és a nő itthon "él". A nő élősködik a mit sem sejtő férfin, vagy ha sejti is nincs bizonyítéka.

2023. jún. 21. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Eléggé szánalmas dolog.
2023. jún. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kért elkerülendő face-kommentet. Úgy látom már itt sem a témáról beszélnek tárgyilagosan, hanem véleményt formálnak arról, amire rálátásuk semmi. Ítélkezés az megy.
2023. jún. 21. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést.

A husegteszt tipikusan egy magánnyomozói szolgáltatás. Ha valaki azt gyanítja hogy hűtlen a párja akkor általában kétféle szolgáltatást választhat. Az egyik hogy egy megfigyelőcsapattal megfigyelteti akik jelentést írnak, fotókat készítenek stb hogy mik történtek, felmerülhet-e hűtlenség.


A másik megoldás a hűtlenségi teszt ami meg nagyjából az h a magánnyomozó egy beépített embere ismerkedést kezdeményez a megbizo párjával és dokumentálja hogy ennek milyen eredménye volt.


Az ilyen magannyomozast az egyik pl házas fel szokta kérni a másik irányába.


Az a kérdés hogy én valamely más pár egyik tagjának a hűtlensége vizsgálatára fogadhatok-e magánnyomozót?

2023. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Összességében én nem tartanám jónak ha másnak a kapcsolatát megfigyeltetnéd. Egyrészt az újabb személyiségi jogi meg adatvédelmi szabályok miatt, ez a hűtlenségi megfigyelés mára azért rizikosabb műfaj, ha valaki észreveszi h a nyomozó követi (főleg ha kiderül h ez tartós), fel fogja jelenteni zaklatásért. Akarata ellenére nem lehet csak úgy követni valakit.


A másik meg hogy egy ilyen megbízással beleavatkozol valakinek a családi és magánéletébe (ez ugye akkor kevésbé merül fel ha a pár egyik tagja csinálja, mert ott a kettejük családi életéről van szó), ami miatt ha kiderül szintén feljelenthetnek, vagy a személyiségi jog megsértése miatt beperelhetnek.


Nem tudom hogy ha találsz is ilyen magannyomozot bevállalna-e ilyen ügyet...

2023. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy a beépített emberesre gondoltam. Miért filóztam el a gondolaton azt nem fejtem ki. Agykattogás, tehetetlenség. Gondolom amúgy is csiliárdokba kerülne. Józan eszem majd felülírja. Pusztán érdekelt volna valaki elbeszélése, aki esetleg belevágott.
2023. jún. 21. 13:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak akik olcsón dolgoznak, de ha valaki kb annyiért dolgozik óránként mint egy biztonsági őr ott általában a szolgáltatás minősége is olyan.

Az operatív megfigyelés azért mégiscsak szakmai ismeret nem lehet csak úgy érzésre csinálni.


Egyébként a legtöbb magánnyomozó oldalán leírják hogy mik a fő költségek ott utána tudsz számolni ha akarsz.

2023. jún. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan élethelyzetek ahol nem szánalmas. Hallottam olyan sztorit, hogy egy tolókocsis srác el akarta venni feleségül a barátnőjét. Inkább biztosra ment, hogy tényleg ezt akarja-e a lány, hogy egy tolókocsis sráccal köti össze az életét. Viszont ez nem magánnyomozói iroda volt vagy ilyesmi. Tényleg a hűséget tesztelték.
2023. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mi közöd más kapcsolatához?
2023. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!