Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja egy férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy férfi egy fiatalabb nőről, hogy lányaként szereti, ha közben vágyakozva nézi?

Figyelt kérdés

Ezzel saját magát akarja becsapni? A kettő együtt szerintem nem működhet. Ha egy férfi egy nőt vágyakozva bámul, még lehet csak barátság a részéről? Elhalmozza a figyelmével a nőt, az egyértelmű, hogy kötődnek egymáshoz. Hónapok óta megy ez, egyre inkább a nő közelében van az idősebb pasas, de állítása szerint csak barátilag szeretik egymást.

A volt barátnőmről van szó. Már akkor ismerték egymást amikor mi még együtt voltunk (de nem emiatt szakítottunk). 20 évvel idősebb a pasas. Szerintem kívánja is, de látom fontos is neki a csaj. Úgy viselkedik körülötte, mintha védelmezné mint egy véreb.

Szóval szerintetek miért mondja ezt a lányomként szeretem dumát? És ti is így látjátok, hogy ha ez lenne, ha csak így szeretné, akkor nem mérné végig vágyakozva?



2023. jún. 21. 15:04
A kérdező szavazást indított:
Ez csak duma, hogy lányaként szereti. Szexet akar vagy még többet.
Simán lehet, hogy lányaként szereti attól még, hogy vágyakozva nézi.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Úgy érti, hogy lányaként szereti, de attól még meg is dugná pluszban ettől függetlenül.
2023. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: De ez beteges, nem?
2023. jún. 21. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Jól karóba húzná.
2023. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Van az a mondás: nappal húgom, éjjel dugom. Ez is kb ilyen lehet.
2023. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de azt is látom, hogy tényleg valamilyen módon szereti is. Ez akasztott meg egy kicsit, hogy a kettő együtt hogy működik nála?
2023. jún. 21. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Hogy érted? Szereti emberileg is és szereti szexuálisan is.


A veled egykorú emberekre pedig ilyet mondasz, hogy testvéredként szereted őt. A nem egykorúakra pedig más példákat, mint náluk is van.

2023. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, hónapok óta nem lépett a pasi, valószínűleg nem is akar többet.
2023. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egy kettős érzés van benne,egyrészt tényleg tekinthet rá úgy mint ha a lánya lenne a korkülönbség miatt meg ha a csajnak vannak kislányosabb allűrjei. Másrészt egy 18 éves csaj is már szexuálisan teljesen érett,szépsége csúcsán van gyakorlatilag szóval egy egészséges férfinek simán beindulhat rá a fantáziája. Viszont ha egy komoly felelősségteljes gondolkodású férfiről beszélünk akkor azért azzal csak tisztában kell hogy legyen hogy egy ilyen korkülönbséggel úgysem lehet működőképes kapcsolat közöttük. Kihasználni meg nem akarja ha van benne egy kis korrektség.
2023. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem fektette már rég meg? Nekem is van ilyen barátnőm. Szakítottak,most kb 30 évvel idősebb pasasa van, senki se tudja rajtam kívül, ugyanis fel nem vállalják, de uúgy összefekszenek.
2023. jún. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!