Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál.?

Figyelt kérdés
Mit reagálnál ha a párod online pc játek közben egy ellenkező neművel akivel hivasban van azt mondaná neki hogy szimpatikus vagy.

2023. jún. 20. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Jesszus, ne legyünk már mindenre féltékeny.
2023. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
77%
Ilyet akárkinek mond az ember. Más, ha te valami fura hangsúlyozást és egyebeket is hallottál, de így önmagában ez semmi.
2023. jún. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
hagyd már szegény embert békén 5percre
2023. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az eseten kívül soha senkinek nem mondott sokkal félreérthetőbb, durvább megjegyzéseket? Akkor egy kukkot nem szólnék.

Logikusan, hogyha ez az első ilyen kijelentés részéről, de egyébként téged le se szar, akkor a legjobb szakítani, vagy átbeszélni vele, hogy mi az oka és ha lehetséges, akkor helyrehozni, amit kell.

2023. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Elég eccerű lesz a válaszom. Soha nem lennék gamerrel, így ilyen problémám sincs, illetve soha nem is lesz.

🤷😃

2023. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én a kérdezővel értek egyet... nekem is fura lenne.
2023. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.

Nekem az exem egy ilyen multiplayer játékban megismert gamer faroktarisznyával kurelt félre.

Elküldeném az anyjához, azt szólnám.

2023. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg ismerkedne is vele. Dehát messze van nem birnak találkozni se a masiknak be se jön.

Betudnám annak hogy próbálkozik másokkal. Ezt tenném en is aztán járnék mással.

2023. jún. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!