Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, melyiket preferáljátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyiket preferáljátok? Ha négyszemközt közli a férfi a vonzalmát, vagy ha már kezdésnek társaságban is felvállalja?

Figyelt kérdés

Tehát ha valakivel már érezhető kölcsönös vonzalom van, és egy társaságban vagytok, és vagy majd ha egyszer félrevonultok, akkor lép feléd privát módon, vagy már előtte, amikor még mások társaságában vagytok, nem rejti véka alá azt, hogy kedvel, mások előtt szóváteszi, esetleg viccelődik, flörtölget, nem titkolja, nem szégyelli.

Melyik a vonzóbb?



2023. jún. 20. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Aki megvárja azt a meghitt pillanatot, amikor csak kettesben vagytok
Aki már mások előtt is felvállalja vonzalmát, mielőtt egymás között ezt lejátszottátok volna
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén szólva én szeretem a macska-egér játékot, vagyis egyikre sincs valójában szükségem. Egyszerűen tudom, érzem, hogy kellek és ő is tudja, ha nem éretlen, tapasztalatlan, önbizalomhiányos stb.

Hogy tök őszinte legyek, az olyan férfiak nem is tetszenek, akik olyanok. Úgyhogy nincs gond. Lényegre térve nem szeretem hogy rögtön a lecsóba ugrunk, kitárilkozunk, inkább a hosszabb előjátékot kedvelem még vonzalom szintjén is, de ez csak én vagyok.

2023. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

En eszreveszem,ha bejovok vkinek 😂

Az a baj ,h a flort manapsag mar nem vonzalmat jelez ,hanem statiszt eletstilust. Fehat voltak mar felreertesem 😂


Ugyh jobb nemcsak a flortokre tamaszkodni….🤣

2023. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretem jobban, ha kialakít egy meghitt helyzetet. Ha társaságban vagyunk és ott teszi a szépet, akkor azt olyan enyhén megalázónak érzem, nem tudom miért, de ezzel olyan kényelmetlen szituációba kerülök, ahol ilyen olcsónak tűnök a saját magam szemében, mint pl. amikor a melósok füttyögnek az ember után az utcán. Ez persze egyéni, hogy kinek mi, valamiért belőlem ez a mindenki előtti udvarlás ezt váltja ki.
2023. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Azt szeretem, ha ez nem ilyen nagy esemény, hanem csak természetesen jön.
2023. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem két ember egymáshoz való vonzalmához a világon senki másnak nincs köze azon a két emberen kívül. Nem egy ismerkedésemből nem lett semmi, pontosan amiatt, mert a srác/férfi nekiállt a társaság szeme láttára flörtölni velem, amivel két dolgot ért el, ha amúgy ő is tetszett nekem és nem ráztam le egyből, egyértelműen.


1. Borzasztóan zavarba hozott a viselkedésével, mert ilyenkor olyan, mintha muszáj lenne egyből valamit reagálnom, mert nyilván azt is várja/várják tőlem (pedig én megfontoltabb típus vagyok, szeretem kiismerni a másikat, mielőtt döntök, meg miért is kellene egyből döntenem??) és ugye nem mindegy, hogy mit, plusz a zavaromat a többiek is érzékelték, ki-ki vermerseklete szerint reagált is rá (hidegen hagyta, mosolygott, gúnyosan nézett, megjegyzéseket tett, beszolt vmit, stb.). Szóval ez tipikusan az az eset, amikor a másikból kikényszerítenék a várt reakciót... És ha nem úgy sül el, akkor meg megy az ócsárlás több irányból (kivéve, ha kellően intelligens a ffi, de olyan kevés volt eddig velem az, nem volt szerencsém valószínűleg). Olyan ez, mint az öltözködés, divatozás. Nekem nem imponál, ez a magamutogatas kategória. Hogy vajon fel tudom szedni ezt a nőt? Totál degradalo rám nézve. És valahol tiszteletlenség is. Legyen annyi tapintat az illetőben, hogy hagy nekem választási lehetőséget. Hogy ne érezzem magam sz.rul se akkor, ha belemegyek a flörtbe, ismerkedésbe, se akkor, ha azt mondom, hogy bocsi, nem tetszel, nem vagy a zsánerem. Amit simán mondhatok, mert miért lenne kötelező kedvelni a másikat.


2. Már aznap akadtak olyanok, akik úgy érezték, hogy innentől kezdve akkor jogukban áll véleményt formálni rólam és minősíteni engem a látott reakcióim alapján, plusz a fejükre volt írva ez a "na? Na? Mikor jönnek már össze? Mi lesz ebből???" sürgető kifejezés, vagy adott esetben, hogy "ez a hülye pi...a csak játszik vele/ez a hülye p...a mit képzel magáról, hogy vele akarna összejönni?! Nevetségesen nézne ki XY mellett." és még jopár hasonló, degradalo bölcsesség, olyanoktól, akik arra sem vették a fáradtságot, hogy megismerjenek.. 😑 bár bizonyos embereknek teljesen mindegy lenne, ha viszonoztam volna a flörtöt, ha nem, akkor is csak 1 hülye p...a lennék a szemükben. 😅 De ez szerintem csak őket minősíti. Amúgy munkahelyen van a legtöbb ilyen minőség-ellenőr. Na, igen, munkahelyi ismerkedés. Iszonyú gáz szituációk lehetnek ott, én pl nagyon megszívattam magamat egy vonzalmam miatt (bár sokat tettek érte mások is, hogy úgy alakuljon). Igaz a mondás, hogy házi nyúlra ne lőjünk, de mi se legyünk azok!

2023. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt preferálom ha spontán.

De inkább közönség nélkül, ha lehet, de ha mondjuk pont úgy jön ki akkor beleférHET, ha olyan, de inkább jobb azért négyszemközt.

2023. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Annyival kiegészíteném, amiket írtam, hogy társaságban a vonzalom kulturált! módon való kifejezése akkortól oké szerintem, ha azon a privát beszélgetésen már túl vagyunk és javában ismerkedünk, vagy már adott esetben egy párt is alkotunk. Lehet, hogy prűd vagy maradi vagyok, de nekem ez a normális. 5.voltam.
2023. jún. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy ott van egy rakás ember, alapból megöli az őszinteséget. Legalábbis részemről. Ha négyszemközt mondja el, akkor az a mi dolgunk, ha meg mindenki előtt, akkor az már mindenki más dolga is.
2023. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem, miért kell ehhez közönség.
2023. jún. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem nezokozonseg nelkul. F
2023. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!