Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Borzalmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Borzalmasan szerelmes vagyok egy lány barátomba már közel egy éve, egyszerűen rajta kívül senki más nem érdekel. Tud róla, de nem különösebben érdekli, sokat beszélek vele de ezen a téren "ignorál", elutasítja ezt a fajta közeledésem.

Figyelt kérdés
Ismerkedtem, de senki sem érdekel... Volt egy időszak mikor összevesztem vele, de akkor is csak ő járt a fejembe. :/
2023. jún. 22. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elutasít akkor semmit. Azzal csak rontasz a helyzeten, ha időnként ezzel zargatod. (Persze ez nem jelenti azt, hogy majd hirtelen beled fog szeretni.)
2023. jún. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Nézz ki jobban vagy legyél gazdagabb! Ha egyik se megy, akkor szakíts meg vele minden kapcsolatot!
2023. jún. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy korosztàlyomhoz képest pénzes vagyok de őt nem érdekli. Audi A5 stb... 20 évesen
2023. jún. 22. 06:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Edzeni viszont edzhetnék...
2023. jún. 22. 06:57
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Valószínűleg ennyi nem elég neki.
2023. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Exe munkanelkuli. Nem hiszem h nagyok lennenek az anyagi elvarasai, raadasul o se valami edzos srac
2023. jún. 22. 07:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a társaságát, vagy ha nem szeretnéd akkor szenvedj tovább.
2023. jún. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Volt hogy hónapokig nem beszéltünk, le is volt tiltva mégis ugyanez volt a helyzet.
2023. jún. 22. 07:12
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fogjatok mar föl, hogy a vonzalom nem a penzen meg az izmokon múlik! Jo hogy azt nem irjátok hogy legyen nagyobb farka...


Kerdező, ha ő nem érez viszonzást, akkor nem tudsz vele mit kezdeni, ezt nem lehet erőltetni. Jobb ha amennyire lehetseges elkerülöd, azt meg ne várd hogy majd beléd szeret.

2023. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak hónapokig legyen letiltva hanem végleg. Ha nem tudod elfogadni az elutasítást és tartod vele a kapcsolatot akkor hajrá ráérsz szenvedni.
2023. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!