Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentél már bele úgy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentél már bele úgy párkapcsolatba, hogy nem voltál szerelmes, nem is éreztél különösebben erős vonzalmat, inkább csak “beérted” a pároddal?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi miatt jöttél össze vele, illetve mi lett végül belőle?

2020. jún. 22. 14:14
 1/9 anonim válasza:
55%
Rengeteg nő ezt csinálja, amikor már nagyon kell nekik egy baba.
2020. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem. Volt már olyan, hogy egy nőnek nagyon bejöttem és állítólag évek óta velem akart lenni, adtam neki egy-két randi esélyt, aztán mondtam neki, hogy ne haragudjon, de belőlem semmit nem váltott ki és nem akarom hülyíteni.
2020. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
75%
Igen, és nagyon megbántam. Elegem volt a folyamatos b@ßogatásból, hogy ilyen meg olyan válogatós vagyok, meg hogy nem lesz senkim, ha nem adom lejjebb az igényeimet (ami akkor annyiból állt, hogy egy valami minimális vonzódás legyen). Összejöttünk, vesződtem vele egy darabig, elvettük egymás szüzességét, de minek? 10-ből 9-szer nem talált be a lukba, aztán mikor kiderült, hogy nem fogok mindent úgy csinálni, ahogy ő rám akarja erőltetni, kitalálta, hogy ő már más nőkkel akar kamatyolni, de azért köszöni az önbizalmat, amit adtam neki. Azért még utána posztolgatta a képeket, amiket a salsás lányokkal csináltak, de akkor már épp le se sz@rtam.
2020. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A legelső párom ilyen volt. Azért jöttem össze vele mert fogalmam nem volt mit is szeretnék de már nagyon zavart hogy 18 évesen nem volt még kapcsolatom. Fél évig húztuk de a szexig el se jutottunk. A kezdeti érdektelenség fokozatosan undorrá alakult és gerinctelen dolognak tartottam tovább húzni. Pedig minden erőmmel igyekeztem belé szeretni vagy legalább vonzódni hozzá de egyik se megy parancsra.

Egy életre megtanultam a leckét. Soha többet nem jövök össze olyannal aki nem vonz és akinek nem esek bele szinte azonnal a személyiségébe.

2020. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a szerelem és az igazán erős kötődés a kapcsolat közben alakul ki. Ettől függetlenül nem mondanám, hogy csak "beértem" velük. Azért jöttünk össze mert láttam bennük a potenciát, hogy ez jó lehet, megvolt velük kapcsolatban a jó megérzés.

Eddig egy két éves kapcsolatom volt, jelenleg pedig egy három éves kapcsolatban vagyok benne.

2020. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mentem és nem mennék bele párkapcsolatba szerelem, vonzalom, közös gondolkodás nélkül, tudom, hogy nekem kínszenvedés lenne, mert ha nem szeretek valakit, nem tudok "úgy" hozzáállni. Inkább várok (akár éveket), hogy olyan férfival legyek, akivel pluszt adunk egymás életébe, nem csak beérjük egymással, hogy ne legyünk egyedül.
2020. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos az a típus vagyok, aki 10 másodperc alatt lesz szerelmes, de 10 évre. Szóval ez alatt a 10 év alatt többnyire egyedül vagyok vagy mealkuvós kapcsolatban.

25 évesen voltam először kapcsolatban, hát nem ő volt életem szerelme, sőt...Semmit nem éreztem iránta, vonzalmat se, de ha kidobtam az ajtón, visszamászott az ablakon. Egy idő után tetszett, hogy van egy udvarlóm. Osztottam-szoroztam, hogy én úgyse leszek viszonzottan szerelmes soha, úgyse leszek túl azon a 19 éves kori nagy szerelmen, de most akkor egyedül öregedjek meg? Gyereket nem akartam, de megijesztett, hogy egyedül fogok maradni. Anyám rákos volt, bár nem volt agresszív a rákja, talán megéreztem, hogy előbb viszi el, mint ahogy jósolták. Apámra nem támaszkodhattam, tőle simán felfordultam volna. Rájöttem, ha egyedül maradok, egy kutyáról se tudok gondoskodni, mert egyedül nem tudtam fenntartani az akkori fizumból egy kertes házat. A szexre is kíváncsi voltam. Így összességében emiatt mentem bele. El akartam veszteni már a szüzességem, az orvosi rendelőben is megaláztak, amikor kiderült, hogy szűz vagyok. Amikor lefeküdtem vele, nem volt túl jó élmény, de az akkori értékrendembe nem fért bele a csak szex, kötelességemnek éreztem onnan kezdve járni vele. Mondjuk ez nagyobb bűn volt, mint a csak szex.

Borzalmas volt az egész kapcsolat. 4 év alatt egyszer szakítottam vele, mert volt egy ijesztő dühkitürése. Akkor még egyszer visszaszivárgott érdekből, mert náluk otthon nem volt fűtés.

Utána egy szerelem segített kilépni az egészből.


Később volt egy megalkuvásom 10 év múlva. Szexhiányos voltam és szerelmi bánatom volt és felejteni akartam. 2 hónapig bírtam, de rájöttem, hogy nem vagyok túl azon a másikon, ezért szakítottam.

2020. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:
Igen. Én nem bírtam sokáig, ki is léptem belőle 3 hónap után.
2020. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meguntam, hogy nem találok olyan pasit, aki képes monogámiára, és a hétvégi sörözésnél többet akar az élettől. Lejjebb adtam, egy nyomorult, hazudós, alkesz mellé. 4 hónap elég volt, és inkább haljak meg egyedül, mint egy ilyen patkánnyal kialkudjak.
2020. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!