Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok a férjem viselkedésére?

Figyelt kérdés

Tegnap történt hogy főztem,sütöttem a szülinapjára (husi,krumplipüré,saláta,mirinda szelet,pizzás csiga,torta)

Erre haza állított virslivel meg egy kiló kenyérrel hogy grillezzünk.

Ebből vita lett hogy a szülinapján nem grillezhet

Na most nekem ez irtó szarul esett hogy az egész napi munkámat 0-nak nézi! Mindezt egy kisgyerek melett dobtam össze napközben :(

Azóta nem is beszéltünk


2023. jún. 22. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Megbeszéltétek előre, hogy ki mit szeretne?
2023. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

1 kérdés, hogy csináltad gyerek mellet ezt mind mirinda szelet meg torta elég kamunak tűnik😅 Ráadásul ilyen melegbe🫠

Igazából kommunikáció már előtte beszélhettetek volna erről ki mit szeretne na de, ha grillezni akar miért baj a krumplipüré husi be a hűtőbe a saláta jó grillhez is meg a desszert is.

2023. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2023. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Első lépés: beszélgetni kéne egymással.

Második lépés nincs.

2023. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindketten hibáztatok.

Előtte meg kellett volna beszélnetek, hogyan ünneplitek meg a szülinapját.

Utána pedig, ha jól értem, kölcsönös volt a sértődés. Ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, hogy félreértés történt, de ennél nagyobb bajotok sose legyen.

Érzelmileg egyikőtök sem felnőtt.

2023. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

A meglepi az meglepi: te jót szerettél volna neki a meglepiddel.

A féjed meg dönthetett volna úgy is, hogy értékeli a gürizésedet, és a grillpartit áttenné egy másik napra.

2023. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2es Úgy sikerült hogy…. a pizzás csigát begyurtam este és reggel megsütöttem +alvás időbe a kaját megcsináltam (szerencsére bő 2óràt alszik a gyerek)

+délelőtt össze dobtam amig a gyerek játszott,2 piskótát a mirindának és a tortának

Alvás időbe ezeket is megcsináltam/betöltöttem

2023. jún. 22. 18:02
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazatok van hogy meg kellett volna beszélni

Meglepetésnek szántam volna a férjemnek a “vacsorát”

Tanultam ebből az esetből is

2023. jún. 22. 18:03
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Legközelebb megbeszélitrk. Szerintem túltoltad, elég lett volna egy süti vagy torta. A hús meg krumpli nem akkora meglepi, már bocs , ráhagytam volna had egye a grillvirslit.
2023. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha grillezni akar, hát grillezzünk, mit bánom én. Lehet az is elfogy mellé, amit főztem, de ha meg nem, akkor marad másnapra és nem kell főznöm. Legközelebb meg több eszem lesz és előre megbeszéljük, hogy ki mit szeretne. Én elég rugalmasan állok ezekhez a dolgokhoz, szóval nem venném magamra, nem bántana a dolog.
2023. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!