Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ebben a furcsa helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel osztálytársak vagyunk, néhány nappal ezelött nagyon furcsán viselkedett velem.

Egész nap utalgatott arra, hogy lefeküdne velem, hogy megnézne meztelenül stb.

Amikor leültünk egymás mellé, ő közelebb húzódott.

Olyan volt mint aki teljesen be van zsongva.


Az egésszel nem is lenne semmi baj, csak ez a lány már kb 5-6 éve párkapcsolatban van és el is van jegyezve.

Állítólag nem igazán vannak jóban, sokat veszekednek, csúnyán beszélnek egymással.

Előző évben nem kellett volna sok, hogy összejöjjünk, bevallotta, hogy nagyon az esete vagyok, de megbeszéltük, hogy ez így nem jó.

Maradunk barátok.

Most viszont nem értettem mi ez a viselkedés.

Szórakozik velem vagy tényleg érez irántam valamit?


Ti hogy reagálnátok hasonló esetben?

Előre is köszi az értelmes válaszokat!



2023. márc. 12. 05:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
68%
Nem tudom hány évesek vagytok, de gondolom az első pasija a csajnak és már ki van éhezve másra + már unja a pasiját. Kapd el, vesztenivalód nincs.
2023. márc. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Már tudatosan megbeszélte magával, hogy megcsalná a paaiját,ami valójában a rossz kapcsolatból kilépés első foka lenne.
2023. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ne vegyél rá mérget, hogy érez is irántad valamit… Ha rossz a kapcsolatuk, valószínű a szexnél is bajok vannak. Szerintem inkább csak lefeküdne veled.

Ha félre akar lépni és veled nem tudja megtenni, az ilyen úgyis keres mást, szóval emiatt ne fájjon a fejed. Viszont egy kaland miatt nem gondolom, hogy megéri belefolyni ebbe. Maximum ha hosszabb távra kell neki partner, és te is érzel késztetést összejárni vele. Párkapcsolatra semmiképp nem javaslom abból kiindulva, hogy a meglévő barátjával is hagyta eddig fajulni a dolgokat, valószínű nem erőssége a kommunikáció és a döntéshozás.

2023. márc. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nagy ívben elkerülném azt a pasit aki anno így viszonyult hozzám ha nem hagyná abba jól kiosztanám vagy jelezném hogy felhelentem zaklatásért. Meg elküldeném a búsba hogy hagyjon engem békén a kósza hülye vágyaival vegyen playboyt azt arra rejszoljon ne rám ha a párja nem elég neki.


Mit gondolnék a helyedbe? Ezt! Nekem az ilyen ember ne akarjon semmit bevallani pláne hogy mennyasszonya van és pláne hogy akaratom ellenére egy olyan helyzetbe akarna tenni amit nem akarok. Hagyjon békén! Nem vagyok a játékszere. Elvárnám hogy tiszteljen nem vagyok tárgy, amit kedve szerint rángathatna.


Legyen már önbecsülésed. Ha akkor nem kellettél mikor mindketten függetlenek voltatok, akkor meg most mit akar? Ja hogy jó pasi vagy? Akkor csak csorgassa a nyálát csöndben és viselje el a saját döntése következményét. Mit akar mikor ő döntött és vőlegénye van másszon a saját vőlegényére. Ha ennyire ki van éhezve és minden áron félre akar lépni akkor csinálja hivatásos selyemfiúval akinek fizeti a légy ottot.


Az ilyen embereket messze el kell kerülni. Nem kielégülés tárgya az ember, sem nem segédeszköz, sem nem tárgy sem nem makiwara amin a párja gyakorolhatja a karate tudományát.

2023. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
* vagy jelezném, hogy feljelentem zaklatásért.
2023. márc. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűsíthető, hogy bejössz neki mint pasi, és szexelne veled, mivel az hiányzik neki.

Sok reményt ne fűzz a történetbe. Használd ki az alkalmat.

A "vőlegény" kell neki, mert valami hozzá köti. Lehetnek anyagi dolgok, esetleg el van halmozva mindennel. A pasi pedig azért nem dobja, mert olyan nőt nem talál másikat. Másrészt sokat bele heccelt már a történetbe.

2023. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

#4

Te melyik filmet nézed?

Mert, hogy nem ezt az lejött a válaszodból.

2023. márc. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

4-es vagyok. Ja most olvastam hogy majdnem összejöttetek előző évben és nem 7 évvel ezelőtt hanem mikor már kapcsolatba volt magyarán tudtad hogy neki kapcsolata van. Akkor meg pláne legyen eszed. A nő részéről nem oké, hogy egy csatatér kellős közepébe rángatna. Tegye tisztába a párkapcsolatát nélküled szakitson és úgy inditson tiszta lappal de mással. Ez nagyon nem szerelem te vagy a jóképű pótlék akitől szexuális vágya van.


Megmondom őszintén nekem ilyen ember nagyon nem kéne hogy nincs benne annyi tisztelet se hogy mielőtt próbálkozik másnál, nem teszi rendbe a saját életét és engem is bele akarna rángatni úgy hogy tudtomra adja hogy neki menyasszonya van, barátnője vagy felesége elküldeném a búsba. A szarnak se kell ilyen. Oldja meg a párjával engem meg hagyjon békén nem vagyok békefentartó, akit belerángathat a csatatér párkapcsolatába.

Ez a csaj azt gondolja hogy bármit megtehet nem nézve a harmadikra néző veszélyeket.


Ha van eszed lerázod. És a szemed előtt lebeg, hogy szereted önmagad. Magadnak kéne mondani hogy: "Szeress engem!"


Magyarán önmagad! Ami azt jelenti hogy legyen önbecsülésed és szeresd magad, hogy ne told magad olyan helyzetbe ami számodra nagyon nem oké!

2023. márc. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es nem nézek semmi filmet benéztem hogy ugy jöttek majdnem össze hogy a csajnak van egy rendezetlen nem jó kapcsolata.

És azóta ujra probalkozik szexualis értelemben. Jeleztem a kérdezőnek ez a nő nem szerelmes csak kiéhezett.

2023. márc. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Te a nemeket is kevered.

"Mit gondolnék a helyedbe? Ezt! Nekem az ilyen ember ne akarjon semmit bevallani pláne hogy mennyasszonya van és pláne hogy akaratom ellenére egy olyan helyzetbe akarna tenni amit nem akarok. Hagyjon békén! Nem vagyok a játékszere. Elvárnám hogy tiszteljen nem vagyok tárgy, amit kedve szerint rángathatna."

2023. márc. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!