Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férj nem meghúzza magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férj nem meghúzza magát hanem neki áll a feleségenek megcsalás esetén annak mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk boldogak, de elvagyunk a gyerek miatt. En arra gondolok, hogy ideges hogy a gyerek miatt nem tud elszakadni tolem,(tobbszor szetmentunk) mikozben legbelul nem akar velem lenni, es ezert neki all feljebb mert ideges sajat magara,csak nem mondja ki.

Vagy mi masert allna neki feljebb, mikozben lelkileg megcsalt? Maskor ha valami olyat csinal amivel megbant, meghuzza magat de most nem ezt teszi. Eskuszom o haragszik ram, amiert en megtudtam ezt, es nem en ra.. (Testi megcsalasrol nem tudok, de az sem kizart)


2023. jún. 22. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Mert kiderült?

Mert nem akar veled lenni?

Te miért nem vágod ki, mint a macskát sz@rni? Te azt hiszed, hogy a gyermekednek jó a feszült helyzet? ^^

2023. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs feszult helyzet, mert annyira nem erdekeljuk egymast hogy egyikunkre sem hat. Csak az az erdekes hogy haragszik ram szinte.
2023. jún. 22. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted egészséges, ha a gyerek abban no fel, hogy anyu ami leszrjak egymást? Ilyen kapcsolata lesz neki is felnőttként, mert ezt látja otthon. Nem értem, hogy ezt felnőtt emberek hogy nem képesek felfogni.
2023. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ha haragszik az feszült helyzet.

Majd egyszer kifut a bableves, megvárod?

2023. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha azzal kezdenél el piszkálni, hogy lelkileg megcsaltalak, én is haragudnék. Ez már a mindenbe belekötés kategória, pontosan azt érezném, amit írtál, hogy ideges vagy, mert a gyerek miatt nem tudsz elszakadni tőlem, de nem mondod ki.
2023. jún. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nélküli 25 éves exem is kiakadt, amikor lebuktattam. Mert ő úgy képzelte, hogy kúrogatja az exét, de közben én is vele maradok. Még ő volt felháborodva. Azt is mondta, hogy jó kapcsolatunk lett volna, ha nem vagyok féltékeny az exére. Azaz hogyha nem zavar, hogy megcsal vele :D És még ő mondta hogy szánalmas vagyok hogy ezen kiakadtam és ő tiltott le. Nem mintha én nem akartam volna szakítani, természetesen nekem aznap meg is szűnt létezni.
2023. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nem csalt meg, te viszont féltékenykedsz és kémkedsz utána.
2023. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Unokahúgom csalta a férjét. Amikor már huzamosabb ideje ment a dolog és egyre valószínűbb volt a megcsalás, a férje rákérdezett.

Az unokahúgom volt teljesen megsértve és felháborodva, hogy hogy kérdezhet ilyet a férje. (persze nem vallotta be és a viszonyt is folytatta)

2023. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyunk boldogak, de elvagyunk a gyerek miatt. En arra gondolok, hogy ideges ..."

Ő, ő, ő ...

Nem érdeklitek egymást.

Te mit akarsz?

Ez így nem mehet tovább, nem jó senkinek.

2023. jún. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!